Bizimle iletişim kur
Jessica
Üretim hattı
Flyer Limited, Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Office 2013, Office 2016, Windows Server 2012 ve Windows Server 2016 dahil olmak üzere tüm Microsoft yazılım ürünlerini sunmaktadır. Özellikle Windows 10 Pro OEM Kutusu, Windows 10 Ev OEM, Windows 10 Pro USB Perakende Kutusu ve Windows 10 ev usb perakende kutusu. Orada, İngilizce, Fransızca , Korece, İspanyolca, Almanca, Japanse ve İtalyanca pencereler için 10 pro OEM kutusu. Daha fazla dil sürümü özelleştirilebilir.

Windows ürün anahtarları% 100 OEM yepyeni ve ömür boyu garanti ile çevrimiçi etkinleştirme.

OEM / ODM
Aşağıdaki gibi OEM Hizmeti yapabiliriz:

1. YAZILIM DİLİ OEM HİZMETİ.

"Yazılım sürümünün çoğu İngilizce, bir kısmı Rusça, Fransızca sürümünde ancak mevcut

% 100 pazarınıza uygun tam bir dil yapmak için avantaj, bu MOQ 1000pcs ve DVD Stamper orijinal dil sürümü ile burada özelleştirilmiş bir hizmet, biz moq 30 iş günü olarak aynı dil yazılım yapabilirsiniz. tam işlem temas kurmaktan çekinmeyin lütfen. işbirliğiniz için teşekkürler".

2. COA ANAHTAR Sticker OEM HİZMET.

"Genel olarak, orijinal anahtar% 100 etkinleştirme garantili oem anahtar etiketi sunuyoruz, ancak müşterilerin COA stick'e özel talepleri varsa, marka talebi gibi ilgili KEY baskı hizmetini sunabiliriz: DELL, HP, LENOVO, vb. Ayrıca etiket seçenekleri müşteri tarafından da seçilebilir, profesyonel yazıcıyla birlikte etiket üzerine anahtar kod basarız ve bu da COA etiketlerinin en iyi kalitesini gerçekleştirir "

Ar-Ge
Biz araştırma ve Geliştirme departmanı yaşamış. Tüm ürünler ömür boyu garanti kullanarak.

Üründe herhangi bir sorun yaşarsanız, satış sonrası servis ekibimiz olduğu için size de büyük destek sunacağız.