Orijinal Microsoft Windows Yazılımı, Ev Sistemi Windows 10 Perakende Kutusu

Temel bilgi
Menşe yeri: ABD / HongKong / Singapur / irlanda
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft Certified
Model numarası: Windows 10 Ev
Min sipariş miktarı: 10 adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Fabrika Sealed Perakende kutu / OEM
Teslim süresi: 1-3 iş günü
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 5000 adet / hafta
dil: İngilizce Etkinleştirme: Online
İşletim Sistemi: Windows 10 Home 64 bit Lisans Türü: Lisans ve Medya
Garanti: Yaşam süresi Paket: Perakende
Vurgulamak:

Windows 10 pro perakende ürün anahtarı

,

Windows 10 64 bit işletim sistemi

Orijinal Microsoft Windows 10 perakende paketi 64 Bit Ev Tam Sürüm Sistem Oluşturucu

Ürün genel bakış:

Windows 10 çok tanıdık ve kullanımı kolay, bir uzman gibi hissedeceksiniz. Başlat Menüsü genişletilmiş bir formda, artı sabitlenmiş uygulamalarınızı ve sık kullanılanlarınızı getireceğiz, böylece sizi hazırlar ve sizi bekliyorlar.
Hızlı bir şekilde çalışmaya başlar ve devam eder, güvende olmanıza yardımcı olmak için daha fazla yerleşik güvenlik sunar ve sahip olduğunuz yazılım ve donanım ile çalışmak üzere tasarlanmıştır.
Windows Insider Programı, Windows'u seven ve daha iyi hale getirmek için yardım etmek isteyen global bir hayranlar topluluğu. İçerdekiler işletim sistemini en erken aşamalarında görür ve şekillendirmede rol oynar. Onların geri bildirimleri gelmiş geçmiş en iyi Windows'a katkıda bulundu.

Anahtar özellikler:

1. Başlat menüsü her zamankinden daha iyi ve daha iyi, böylece genişletebilir ve özelleştirebilirsiniz.
2. Hızlı ve duyarlı. InstantGo gibi teknolojiler hızlı bir şekilde açılış yapıp çalışmaya devam etmenizi sağlar.
3. Kişisel asistan Cortana, çoğu cihazda zamanla sizi öğrenir.
4. Dokun, yaz veya kalem. Cihazınıza bağlı olarak, yaptığınız işe en uygun olanı seçin.
5. Windows 10, cihazlarınızda çalışan uygulamalar (Fotoğraflar, Haritalar, Müzik, Video ve diğerleri) ile birlikte gelir.


Not:

Bu işletim sistemi, Windows XP ve Windows Vista'nın önceki sürümlerine temiz bir kurulum tamamlayarak ya da Windows 7 ve Windows 8.1 işletim sistemlerinde kurulu olan yükseltme merkezine erişerek kurulabilir. Ancak, bu sistemi desteklemek için özel donanım gereksinimleri karşılanmalıdır. Donanımınızın bu işletim sistemini destekleyeceğini doğrulamak için bu sayfanın sistem gereksinimleri bölümünü ziyaret edin.

Microsoft Windows 10 Ürün Anahtarı Etiketi:

Orijinal OEM anahtarı, NO MSDN anahtarı sunmaya söz veriyoruz.
32bit ve 64bit sürümleri için internet üzerinden% 100 etkinleştirin.
Dil sınırlaması yok.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Windows 10, cihazlarınızda çalışan uygulamalar ile birlikte gelir - Fotoğraflar, Haritalar, Müzik Videosu ve daha fazlası.
Windows 10 OEM, yükseltme değil, işletim sisteminin tam sürümüdür. OEM işletim sistemi Microsoft tarafından desteklenmemektedir. Windows yazılımı desteği ile edinmek
Microsoft tarafından sağlanan tam paket "Perakende" ürünümüze bakınız. Microsoft, kurulumdan önce tüm dosya ve programların yedeklenmesini önerir.
Windows 7 masaüstü aygıtları, Windows 10 yüklemesinin bir parçası olarak kaldırılacak.
Windows 10 Home kullanıcıları Windows Update'ten otomatik olarak gelen güncellemelere sahip olacaklardır.
Windows 10 OEM, yeni bir bilgisayara önceden yükleme için tasarlanmıştır ve bir kez yüklendikten sonra başka bir bilgisayara aktarılamaz. Ürün beyaz bir zarf içerisinde gönderilir.

Sistem gereksinimleri :

İşlemci

1 Gigahertz (GHz) veya Daha Hızlı İşlemci veya SOC

Bellek

2 GB

Hard disk alanı

20 GB

Grafik kartı

DirectX 9 veya üstü, WDDM 1.0 Sürücüsü ile

Görüntüle

800 x 600 veya üzeriTanıdık ama Taze:

Windows 10 Pro, Windows 7 ve Windows 8'in en iyi özelliklerini bir araya getiriyor. Başlat menüsü geri döndü ve sizi güncel tutmak için canlı döşemelerle birleştirildi. Windows 10, Mail, Fotoğraflar, Haritalar, Groove, Filmler ve TV gibi yepyeni uygulamalar içeriyor. OneDrive, tüm bilgilerinizi bulutta saklamanıza olanak tanır, böylece herhangi bir Windows 10 cihazında kolayca erişebilirsiniz.

Yeni Donanım Gerekmiyor:

Windows 10 Pro, mevcut bilgisayarınıza kurulmasını kolaylaştıran minimum sistem gereksinimlerine sahiptir. Bilgisayarınızda Windows 7 veya Windows 8 çalışıyorsa, Windows 10'u kolayca yükleyebilirsiniz. Otomatik güvenlik güncelleştirmeleri sizi güncel tutar ve korunur.

Windows 10 Home vs Pro, Hangi Windows Sizin İçin Doğru?

Windows 10 Home ve Pro sonunda buradalar ve harika özelliklerle dolular. Windows 10 Home, Başlat Menüsü, Cortana, Pil Tasarrufu Modu, Aygıt Şifreleme, Sanallaştırma, Microsoft Edge ve daha fazlasını içerir. Evde bilgisayarınız için mükemmel bir seçim.
Windows 10 Pro, Windows 10 Home'un tüm işlevselliğini ve ek iş ve güvenlik özelliklerini içerir. Windows 10 Pro, bir Etki Alanı, Bit soyunma, Uzak Masaüstü ve Microsoft Passport'a katılma yeteneği olan Grup İlkesi Yönetimi ile birlikte gelir. İdeal bir seçim Küçük ve orta ölçekli bir işletme işletiyorsanız veya gelişmiş güvenlik arıyorsanız.

Ek Önemli Bilgiler

Windows 10 Pro OEM'i yüklemek için bir TEMİZLEME KURULUMU yapmanız gerekir. Temiz bir yükleme yapmak istemiyorsanız, Windows 10 Retail daha iyi bir seçimdir.
Temiz bir kurulum, kurulum işlemi sırasında sabit sürücünüzü biçimlendirmenizi gerektirir (sabit sürücünüzdeki tüm verileri kaybedeceksiniz).
Eski bir işletim sisteminden yükseltme yapamazsınız. Ancak, dosyalarınızı ve programlarınızı yedeklemek için sabit diskinizde bir bölüm oluşturabilirsiniz.
Ayrıca DVD veya USB sürücüsü ile kurulum ortamı oluşturmanız gerekecektir. Temiz bir kurulum yapmak ve kurulum ortamı oluşturmak için talimatlar siparişinizle birlikte gönderilecektir.
Windows 10 Pro OEM, bir bilgisayara yalnızca bir kez yüklenebilir.

İletişim bilgileri
Sales Manager