microsoft office 2016 ürün anahtarı tam sürüm PC / Mac Anahtar Kartı çevrimiçi aktivasyon

Temel bilgi
Menşe yeri: ABD / diğerleri
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft Certified
Model numarası: Ofis 365
Min sipariş miktarı: 5 Adet
Fiyat: Negitiable
Ambalaj bilgileri: Fabrika Sealed Perakende kutu / OEM
Teslim süresi: 1-3 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram,
Yetenek temini: 1000 adet / hafta
Türü: Office 365 ana sayfa dil: İngilizce
Nakliye: Ücretsiz lisans: Ofis 365
Kullanıcılar: 5
Vurgulamak:

microsoft office 2016 ürün anahtarı tam sürüm

,

microsoft office 2016 lisans anahtarı

microsoft office 2016 ürün anahtarı tam sürüm PC / Mac Anahtar Kartı çevrimiçi aktivasyon

Özelliği:

1 .Bir PC veya Masaüstü ile satın aldığınızda bu üründen 20 $ tasarruf edin.
2. 5 PC veya Mac için 1 yıllık abonelik, iPad, Android veya Windows dahil 5 tablet ve 5 telefon
3. Her zaman Word, Excel, PowerPoint, Outlook ve OneNote'un en yeni ve tam yüklü sürümlerine sahip olun. (Yayıncı ve Erişim yalnızca PC’de kullanılabilir)
4. 5 kullanıcıya kadar kullanıcı başına 1 TB OneDrive bulut depolama alanı kazanın
5. NOT: Office 365 Ana Sayfası, ilk satın alma işlemine dahil olan 1 yıllık bir yıllık aboneliktir ve tam erişimi sağlamak için dönem sonunda yenilenmesi gerekir

Güncelleştirme:

Microsoft, Office 2013 lisansını güncelledi. Artık yazılımı size ait olan ancak 90 günde bir kereden fazla olmayan bir bilgisayara aktarabilirsiniz (donanım arızası nedeniyle, bu durumda daha erken transfer edebilirsiniz). Yazılımı başka bir bilgisayara aktarırsanız, diğer bilgisayar "lisanslı bilgisayar" olur. Office 365 Abonelik ürünleri, 5 adede kadar PC, Mac üzerinde çalışır ve lisans devri sınırlaması olmadan mobil cihazları seçer.

Lütfen aklınızda bulundurun:

Bu öğe bir disk içermiyor; office.com'dan indirilmesini gerektiren bir ürün anahtar kartıdır. Aşağıda yer alan adımlara bakın:

1. Siparişinizi verdikten ve ürün anahtar kartınızı postayla aldıktan sonra, ürün anahtarınızı ürünle birlikte verilen kartın arkasına yerleştirin.

2. Ürün anahtarını bulduğunuzda, karttaki talimatları izleyin ve indirmek ve yüklemek için https://officesetup.getmicrosoftkey.com/ adresine gidin.

3. 25 dijital ürün anahtarınızı istendiği gibi girin.

4. Giriş yapın veya bir Microsoft hesabı oluşturun.

5. Tercih ettiğiniz ülke ve dili seçin.

6. Microsoft olan "Hesabım" sayfanızdan kurmak istediğiniz öğeyi seçin.

7. İndirmeye başlamak için "Yükle" düğmesini tıklayın.

Office 365 Ev, 1 yıllık abonelik

En fazla 5 hane üyeliği bir abonelik kullanabilir ve her kişi 1 TB bulut depolama alanı ve 60 aylık Skype dünyası dakikaları alır. Office 365 Ev, tüm cihazlarınızda hemen hemen her yerden bir iş ortağı olmanıza yardımcı olur.

İçerir:

1. 5 PC veya Mac için 1 yıllık abonelik, iPad, Android veya Windows dahil 5 tablet ve 5 telefon
2. Tam, Word, Excel, PowerPoint, Outlook ve diğerlerinin 2016 sürümleri yüklü
3. Ayda 60 Skype dakika ve 5 kullanıcıya kadar 1 TB OneDrive çevrimiçi depolama alanı
4. Yeni güncellemeler her zaman dahil

Yapmak için yapılmış Office 365 Home, sık kullandığınız uygulamaların (Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook ve daha fazlası) en son ve en iyi sürümleriyle tam olarak en sevdiğiniz aygıtlara indirilmiş olarak gelir. Aşırı başarılı olmak için ihtiyacınız olan her şey.
Ortak çalışmak için yapıldı Her ay 60 Skype dakikası dahil olmak üzere 5 PC veya Mac, 5 tablet (Windows, iPad ve Android dahil) ve bir sonraki seviye işbirliği için 5 telefonda tam Office deneyimini yaşayın. İstediğinizi, istediğiniz zaman ve istediğiniz yeri paylaşın ve birlikte çalışın.
Taşımak için yapılmış

Office 365 mobilite için yapılmıştır. 1 TB OneDrive bulut depolama alanı, çalışmalarınızı her yerden kaydedebileceğiniz, erişebileceğiniz ve paylaşabileceğiniz tonlarca alanınız olduğu anlamına gelir. Belgeleriniz ve fotoğraflarınız ihtiyaç duyduğunuzda kullanılabilir, böylece hareket halindeyken bile başarabilirsiniz.

Her zaman güncel

Bir Office 365 aboneliği satın aldığınızda, en son uygulama sürümlerini mümkün olan en kısa sürede ve hiçbir ekstra ücret ödemeden alırsınız. En son araçları istediğiniz zaman parmaklarınızın ucuna getirmek için size esneklik sağlayarak ne zaman yükselteceğinize karar verirsiniz

Microsoft Powerpoint

Yeni slayt geçişleri ve iyileştirilmiş bir Animasyonlar görev bölmesiyle fikirlerinizi oluşturun, işbirliği yapın ve etkili bir şekilde sunun. Slaytlarınızın yanı sıra dişli yorumlar, sunumlarınıza geri bildirim eklemenize yardımcı olur.

Microsoft Publisher

Çok çeşitli profesyonel kalitede yayınları kolayca oluşturun, kişiselleştirin ve paylaşın. Fotoğrafları basit bir sürükle ve bırak ile değiştirin veya doğrudan çevrimiçi albümlerden resim ekleyin. Yayınlarınızın öne çıkmasını sağlamak için özel efektler kullanın. Yayımcı yalnızca PC için kullanılabilir.

İletişim bilgileri
Sales Manager