% 100 Çevrimiçi Etkinleştirme Windows 10 Professional Coa, Orijinal Lisans Anahtarı

Temel bilgi
Menşe yeri: ABD / HongKong / Singapur / irlanda
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft Certified
Model numarası: Windows 10 pro OEM
Min sipariş miktarı: 5 Adet
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: OEM ambalaj
Teslim süresi: 1-2 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram,
Yetenek temini: 5000 adet / Hafta
Paket: Beyaz oem kutusu Sürüm: İngilizce fransızca
Dil Sınırlaması: No Etkinleştirme: % 100 tamam
Teslim Yolu: İlk önce DHL Garanti: Ömür boyu
Vurgulamak:

microsoft windows 10 pro 64 bit usb

,

windows 10 64 bit işletim sistemi

Windows 10 Professional COA GENUINE LİSANS ANAHTARI 100% Çevrimiçi Aktivasyon

Windows Pro 10 64Bit Türkçe 1 paket DSP DVD'si. Windows 10 çok tanıdık ve kullanımı kolay, bir uzman gibi hissedeceksiniz. Başlat Menüsü genişletilmiş bir formda, artı sabitlenmiş uygulamalarınızı ve sık kullanılanlarınızı getireceğiz, böylece sizi hazırlar ve sizi bekliyorlar. Çalışmaya başlar ve hızlı bir şekilde devam eder, güvende olmanıza yardımcı olmak için daha fazla yerleşik güvenlik sunar ve sahip olduğunuz yazılım ve donanım ile çalışmak üzere tasarlanmıştır. Windows 10, size daha iyi bir web deneyimi sunmak için tamamen yeni bir tarayıcı olan Microsoft Edge ile birlikte gelir. Doğrudan web sayfalarına2 yazın veya not yazın ve bunları başkalarıyla paylaşın, çevrimiçi makaleleri dikkat dağıtmadan okuyun ve en sevdiğiniz okumaları daha sonra erişmek üzere saklayın. Cortana3 etkinken, rezervasyon yapmak veya incelemeleri okumak gibi önemli işlemlere anında sayfadan ayrılmadan erişebilirsiniz. Dört uygulamaya kolayca oturtun ve tüm açık işleri tek bir görünümde görün. Daha fazla alana ihtiyaç duyduğunuzda veya işleri projeye göre gruplamak istediğinizde sanal masaüstleri bile oluşturabilirsiniz. Windows 10, uygulamalarınızın tüm cihazlarda, tüm modlarda harika görünmesini ve çalışmasını sağlar. İkisi bir arada cihazlarda, ekranınız dokunmatik veya klavye ve fare ile çalışmak üzere optimize edilebilir.

Ürün Özellikleri:

1. Başlat menüsü her zamankinden daha iyi ve daha iyi, böylece genişletebilir ve özelleştirebilirsiniz.
2. Ağ dosyalarına, sunuculara ve yazıcılara kolay erişim için işletme veya okul etki alanınıza katılın.
3. Uzak Masaüstü ile giriş yapın ve Hyper-V ile sanal makineler oluşturun.
4. Windows 10 OEM, yükseltme değil, işletim sisteminin tam sürümüdür. OEM işletim sistemi Microsoft tarafından desteklenmemektedir. Microsoft tarafından sağlanan destekle Windows yazılımını edinmek için lütfen "Perakende" ürün paketimize bakın. Microsoft, kurulumdan önce tüm dosya ve programların yedeklenmesini önerir.
5. Windows 10 OEM, yeni bir bilgisayara önceden yükleme için tasarlanmıştır ve bir kez yüklendikten sonra başka bir bilgisayara aktarılamaz. • NOT: Kurulum, daha önce başka bir Windows sürümü kurulu olmayan temiz (boş) bir makine kullanıldığında mümkündür. Ürün beyaz bir zarf içerisinde gönderilir.

Sistem gereksinimleri:

İşlemci 1 gigahertz (GHz) veya daha hızlı işlemci veya SoC
Veri deposu 32 bit için 1 gigabayt (GB) veya 64 bit için 2 GB
Hard disk alanı 32 bit işletim sistemi için 16 GB 64 bit işletim sistemi için 20 GB
Grafik kartı DirectX 9 veya üstü WDDM 1.0 sürücüsü ile
Görüntüle 800x600OEM Yazılım Bildirimi:


· OEM Sistem Üreticisi yazılımını satın almak için, bir Sistem Üreticisi olmanız ve Sistem Üreticisi Lisansını kabul etmeniz gerekir. "Sistem Üreticisi", Orijinal Sistem Üreticisi, bir Montajcı, Bir Yenileme veya Müşteri Sistemlerini bir üçüncü tarafa satan bir yazılım ön yükleme aracı anlamına gelir. OEM yazılımı SADECE tamamen monte edilmiş bir bilgisayar sistemi ile dağıtılabilir.
· Masaüstü işletim sistemi veya uygulama yazılımı için, yazılımın OEM Hazırlık Takımı (OPK) kullanılarak, tamamen monte edilmiş bilgisayar sisteminin sabit diskine önceden kurulmuş olması gerekir.
· Yazılımı kuran sistem üreticisi, son kullanıcı desteği sağlanmasından sorumludur.


İletişim bilgileri
Sales Manager