1 GHz CPU Windows 10 Ev İşletim Sistemi İtalyanca Dil OEM Sürüm

Temel bilgi
Menşe yeri: Almanya
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft Certified
Model numarası: Windows 10 Ana Sayfa OEM
Min sipariş miktarı: 10 adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Fabrika Sealed Perakende kutu / OEM
Teslim süresi: 1-3 iş günü
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 5000 adet / hafta
Sürüm: Ana sayfa MPN: KW9-00136
CPU: 1 GHz RAM: 1 GB (32 Bit) / 2 GB (64 Bit)
dil: İtalyanca Koşul: Yeni oem
Vurgulamak:

Windows 10 işletim sistemi yazılımı

,

bilgisayar işletim yazılımı

10 yazılım kazanmak İtalyan Windows 10 Ev İşletim Sistemi 32/64 Bit 1 GHz CPU

Bu OEM Sistem Üreticisi Kanalı yazılımının kullanımı, Microsoft OEM Sistem Üreticisi Lisansı'nın koşullarına tabidir. Bu yazılım satış için yeni bir kişisel bilgisayara önceden kurulum için tasarlanmıştır. Bu OEM Sistem Üreticisi Kanalı yazılımı, montajcının Windows yazılımı için son kullanıcı desteği sağlamasını gerektirir ve yüklendikten sonra başka bir bilgisayara aktarılamaz. Microsoft tarafından sağlanan destekle Windows yazılımını edinmek için lütfen "Perakende" ürün paketinin tamamına bakın.

10 ev OEM kazanın:

Zaten tanıdık Başlat menüsü, görev çubuğu ve masaüstünde uzmansınız
Yeni Başlat menüsünü favori uygulamalarınız ve oyunlarınızla özelleştirin
Snap, yeni Görev Görünümü ve Birden Çok masaüstündeki geliştirmelerle üretkenliğinizi koruyun
Cortana işlerinizi halletmenize yardımcı olmak için gününüzde ve cihazlarınızda çalışır.
Xbox One oyunlarınızı Windows 10 PC, dizüstü bilgisayar veya tablete aktarın
PC Diski


PC'nizde veya tabletinizde Windows 10'a yükseltmek istiyorsanız, ihtiyacınız olan minimum donanım. Yükseltilebilirliği etkileyen ek faktörler hakkında bilgi edinmek için aşağıda daha fazla bilgi edinin. Ücretsiz yükseltme teklifi 1 hakkında daha fazla bilgi için, lütfen ayrıntılar için Windows 10 Yükseltme sayfasını ziyaret edin.

Bileşen

minimum

Tavsiye edilen

İşlemci

1 GHz saat hızı
IA-32 veya x86-64 mimarisi
PAE, NX veSSE2 desteği
Çift genişlikli karşılaştırma ve değiştirme (CMPXCHG16B) CPU talimatı, PrefetchW ve LAHF / SAHF için destekli x86-64 mimarisi

Bellek (RAM)

IA-32 sürümü: 1 GB
x86-64 sürümü: 2 GB
4 CİGABAYT

Grafik kartı

DirectX 9 grafik cihazı
WDDM 1.0 veya daha yüksek sürücü
WDDM 1.3 veya daha yüksek sürücü

Ekran

800 × 600 piksel 1024 × 768 piksel

Giriş aygıtı

Klavye ve fare Çoklu dokunmatik ekran
Ctrl, Alt ve Windows tuşları veya diğer donanım eşdeğerleri

Hard disk alanı

IA-32 sürümü: 16 GB
x86-64 sürümü: 20 GB
N / A

Windows Pro 10 64Bit Türkçe 1 paket DSP DVD'si. Windows 10 çok tanıdık ve kullanımı kolay, bir uzman gibi hissedeceksiniz. Başlat Menüsü genişletilmiş bir formda, artı sabitlenmiş uygulamalarınızı ve sık kullanılanlarınızı getireceğiz, böylece sizi hazırlar ve sizi bekliyorlar. Çalışmaya başlar ve hızlı bir şekilde devam eder, güvende olmanıza yardımcı olmak için daha fazla yerleşik güvenlik sunar ve sahip olduğunuz yazılım ve donanım ile çalışmak üzere tasarlanmıştır. Windows 10, size daha iyi bir web deneyimi sunmak için tamamen yeni bir tarayıcı olan Microsoft Edge ile birlikte gelir. Doğrudan web sayfalarına2 yazın veya not yazın ve bunları başkalarıyla paylaşın, çevrimiçi makaleleri dikkat dağıtmadan okuyun ve favori okumalarınızı daha sonra erişmek için saklayın. Cortana3 etkinken, rezervasyon yapmak veya incelemeleri okumak gibi önemli işlemlere anında sayfadan ayrılmadan erişebilirsiniz. Dört uygulamaya kolayca oturtun ve tüm açık işleri tek bir görünümde görün. Daha fazla alana ihtiyaç duyduğunuzda veya işleri projeye göre gruplamak istediğinizde sanal masaüstleri bile oluşturabilirsiniz. Windows 10, uygulamalarınızın tüm cihazlarda, tüm modlarda harika görünmesini ve çalışmasını sağlar. İkisi bir arada cihazlarda, ekranınız dokunmatik veya klavye ve fare ile çalışmak üzere optimize edilebilir.

(1) Özellikler yalnızca Xbox Live destekli ülkelerde desteklenen oyunlarda bulunur. Xbox.com/live/countries adresini ziyaret edin. 2015'te sınırlı sayıda oyun çapraz cihaz oynamayı destekler; takip edilecek ilave oyunlar. Bir seferde bir aygıta akış; Xbox One'dan çok oyunculu video akışı, ağ bağlantısı ve Xbox Live Gold üyeliği (ayrıca satılır) gerektirir; Xbox One'da çok oyunculu oyun için de altın gerekir. DirectX 12 yalnızca desteklenen oyunlarda ve grafik yongalarında kullanılabilir.

(2) Cortana, piyasaya sürülen belirli pazarlarda mevcut. Cortana deneyimi bölgeye ve cihaza göre değişebilir.

Windows 10 Home vs Windows 10 Pro: Ortak yönleri nelerdir?

Kullanıcıların çoğu için, Windows 10 Home ve Pro arasındaki farklar önemsizdir, çünkü her ikisi de günlük hesaplama için ihtiyaç duydukları her şeyi sağlar. Başlıca farklılıklar işletme kullanıcılarını etkilemektedir.

Windows 10'un tüm sürümleri, Microsoft'un sanal asistanı olan Cortana ile birlikte gelir. Takvim girişleri yapabilir, dikte edebilir, uygulamaları açıp yerel dosyaları açabilir, web’de arama yapabilir ve PC'nizdeki ses komutlarından yol tarifleri alabilirsiniz. Microsoft, yakın zamanda Android ve iOS telefonlarına yönelik Cortana uygulamalarının Windows Phone'da sahip olduğu tam entegrasyonun yanı sıra yakında yayınlanacağını duyurduğundan, bu özellik gelecekte oldukça önemli olabilir. Windows 10'da Cortana'nın nasıl kullanıldığını buradan okuyabilirsiniz.

Microsoft Edge tarayıcısı her iki versiyonda da mevcuttur. Internet Explorer’dan çıkan bu kırılma ilginç bir sonuçtur ve Edge’in Chrome, Firefox ve Opera’yı değerli bir rakip haline getirmek için kesinlikle yeterli özellikleri vardır. Yeni teklif, çevrimiçi makaleler çıkarmak için sökülen bir Okuma Moduyla, orada okumak için zamanınız olmayan makaleleri kaydetmek için bir Yazılı / Cep stili Okuma Listesinin yanı sıra web sayfalarını açıklama ve paylaşma özelliğiyle birlikte gelir. Daha fazla bilgi için Windows 10'da Edge tarayıcıyı kullanma kılavuzumuza bakın.

Windows, dokunma uyumlu bir geleceğe yolculuğunu sürdürdüğü için, Microsoft hem Home hem de Pro'da kullanıcı arayüzünde bazı önemli düzenlemeler yaptı. Gone, Windows 8 dokunmatik ekran düzeninin yerini alan, kafa karıştırıcı ve kafa karıştırıcı olanı, bunun yerine Windows 7 masaüstünde modern bir bakışla değiştirdi. Bu, dokunmanın geride kaldığı anlamına gelmez; bunun yerine Windows artık kullandığınız donanım türünü algılayabilir ve uygun arayüzü sunabilir. Bu özelliğe Continuum denir ve yeni Windows'u çoğu dokunmatik ekranlı dizüstü veya Windows tablete sahip olmayan birçok kullanıcı için daha çekici hale getirmelidir.

Windows 10'a hoş bir ekleme, Sanal Masaüstlerinin tam entegre bir sürümüdür. Bu özellik, Windows'un geçmiş yinelemelerinde ortaya çıkmıştır, ancak çalışması için daima ek yazılım gerekir. Artık Yeni Görev Görünümü seçeneği sayesinde PC'nizde farklı çalışma alanları oluşturabileceksiniz. Ayrıca, tüm uygulamaları sorunsuz, hızlı ve basit hale getirerek açık uygulamaları farklı masaüstlerine sürükleyip bırakabilirsiniz. Bu yararlı özellik hakkında daha fazla bilgi edinmek için, Windows 10 kılavuzunda Sanal Masaüstlerini Kullanma bölümünü okuyun.

Hem Home hem de Pro'da bulunabilecek diğer ana Windows yükseltmesi, evrensel uygulamalardır. Bu fikir, Windows Mağazasından satın aldığınız herhangi bir evrensel uygulamanın PC, tablet, telefon ve hatta Xbox One gibi aygıtlarınızda çalışabileceği basit bir fikirdir. Bu yeni uygulamaların gerçekte nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi için Windows 10'da Evrensel Uygulama Nasıl Kullanılır bölümünü okuyabilirsiniz.

Editions:

Bahsedilen tüm basımlar, çoklu kullanıcı arayüzü dillerini mümkün kılan dil paketleri kullanma yeteneğine sahiptir. Bu işlev daha önce yalnızca Windows 7 Ultimate veya Enterprise'da mevcuttu. Home ve Pro sürümlerinin tek dilli sürümleri de kullanılabiliyordu.

Ev
Windows 10 Home, PC'lerde, tabletlerde ve 2'si 1 arada PC'lerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Tüketici odaklı tüm özellikleri içerir.
profesyonel
Windows 10 Pro, Home sürümüne dayanır ve işletmeler için gerekli olan ve işlevsel olarak Windows 8.1 Pro'ya eşdeğer özellikler ekler.
Pro Eğitim
Windows'un ilk dizisinin bir parçası değil, bu sürüm indirimli K-12 akademik lisansı ile satın alınan yeni cihazlarda donanım ortakları için Temmuz 2016'da tanıtıldı. Bir Set Up School PC uygulaması içerir ve Cortana, Windows Mağazası önerileri ve Windows 10'un temel ipuçlarını ve püf noktalarını içermez.
kuruluş
Windows 10 Enterprise, BT tabanlı kuruluşlara yardımcı olacak ek özelliklerle birlikte Windows 10 Pro'nun tüm özelliklerini sunar ve işlevsel olarak Windows 8.1 Enterprise ile eşdeğerdir.
Kurumsal LTSB
Windows 10 Enterprise Uzun Vadeli Servis Şubesi (LTSB), Windows 10 Enterprise'a benzer, ancak Cortana, Windows Mağazası, Edge tarayıcı, Fotoğraf Görüntüleyici ve Hesap Makinesi'nin UWP sürümünü içermez (klasik sürümle değiştirilir) ve hiçbir özellik alamaz güncellemeler, şirketlere güncelleme süreci üzerinde daha fazla kontrol sağlar. Windows 10 Enterprise N LTSB ayrıca diğer N varyantlarında bulunmayan bileşenlere sahip değildir (aşağıya bakınız) ve Windows 10'un en soyulmuş baskısıdır.
Eğitim
Windows 10 Education, okullarda, kolejlerde ve üniversitelerde kullanılmak üzere tasarlanmış tüm Windows 10 Enterprise özelliklerini (Cortana hariç) sağlar. Microsoft’un Akademik Birim Lisansı ile kullanılabilir.
seyyar
Windows 10 Mobile, akıllı telefonlar ve küçük tabletler için tasarlanmıştır. Continuum özelliği de dahil olmak üzere tüm temel tüketici özelliklerini içerir. Windows Phone 8.1 ve Windows RT'nin gerçek halefidir.
Mobil Kurumsal
Windows 10 Mobile Enterprise, Windows 10 Mobile'daki tüm özellikleri, BT tabanlı kuruluşlara Windows 10 Enterprise'a benzer şekilde yardımcı olan ancak mobil cihazlar için optimize edilmiş ek özelliklerle sunar.

XP’den bu yana tüm Windows sürümlerinde olduğu gibi, PC donanımı için tüm Windows 10 sürümlerinde, Avrupa ve Güney Kore’de, antitröst ile uyum sağlamak amacıyla medya oynatıcılar ve ilgili bileşenler dahil olmak üzere belirli çoklu ortam işlevlerini hariç tutan "N" ve "KN" varyasyonları bulunur kararları. Bu özellikleri geri yüklemek için "Medya Özellik Paketi" indirilebilir ve kurulabilir. Microsoft’un farklı arama motorlarına değiştirilemeyen Microsoft’un Bing arama motorunu varsayılan olarak ayarlayarak desteklenir. Öncelikle düşük maliyetli cihazlar için tasarlanmıştır ve aksi halde Windows 10 Home ile aynıdır.


Windows 10 Home vs Pro, Hangi Windows Sizin İçin Doğru?

Windows 10 Home ve Pro sonunda buradalar ve harika özelliklerle dolular. Windows 10 Home, Başlat Menüsü, Cortana, Pil Tasarrufu Modu, Aygıt Şifreleme, Sanallaştırma, Microsoft Edge ve daha fazlasını içerir. Evde bilgisayarınız için mükemmel bir seçim.
Windows 10 Pro, Windows 10 Home'un tüm işlevselliğini ve ek iş ve güvenlik özelliklerini içerir. Windows 10 Pro, bir Etki Alanı, Bitlocker, Uzak Masaüstü ve Microsoft Passport'a katılma yeteneği olan Grup İlkesi Yönetimi ile birlikte gelir. İdeal bir seçim Küçük ve orta ölçekli bir işletme işletiyorsanız veya gelişmiş güvenlik arıyorsanız.

Ek Önemli Bilgiler

Windows 10 Pro OEM'i yüklemek için bir TEMİZLEME KURULUMU yapmanız gerekir. Temiz bir yükleme yapmak istemiyorsanız, Windows 10 Retail daha iyi bir seçimdir.
Temiz bir kurulum, kurulum işlemi sırasında sabit sürücünüzü biçimlendirmenizi gerektirir (sabit sürücünüzdeki tüm verileri kaybedeceksiniz).
Eski bir işletim sisteminden yükseltme yapamazsınız. Ancak, dosyalarınızı ve programlarınızı yedeklemek için sabit diskinizde bir bölüm oluşturabilirsiniz.
Ayrıca DVD veya USB sürücüsü ile kurulum ortamı oluşturmanız gerekecektir. Temiz bir kurulum yapmak ve kurulum ortamı oluşturmak için talimatlar siparişinizle birlikte gönderilecektir.
Windows 10 Pro OEM, bir bilgisayara yalnızca bir kez yüklenebilir.

İletişim bilgileri
Sales Manager