Tam Sürüm Ms Office 2013 Professional Plus Çevrimiçi Aktivasyon PKC / OEM / Perakende

Temel bilgi
Menşe yeri: ABD
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft Certified
Model numarası: ofis 2013 standardı
Min sipariş miktarı: 5 Adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Perakende ambalaj
Teslim süresi: 1-3 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram,
Yetenek temini: 1000 adet / hafta
Sürüm: PKC / OEM / Perakende Medya: 32 / 64bit
Durumu: HİSSE SENEDİ Garanti: aktivasyon öğeler için ömür boyu
Özelliği: 1 Anahtar + 1 DVD Etkinleştirme: % 100 Evet Çevrimiçi
Vurgulamak:

microsoft office professional plus 2013 ürün anahtarı

,

office 2013 ev ve iş ürün anahtarı

ms office 2013 professional plus Tam İşlevleri içeren Tam Sürüm Çevrimiçi Etkinleştirme

Neleri içeriyor:

Word, Excel, PowerPoint ve OneNote.
Evde kullanım için bir bilgisayarda ofis.
PC'nizin ömrü boyunca bir kez satın alma; devredilemez.
SkyDrive'da 7 GB çevrimiçi depolama alanı.
Belgelere erişmek, düzenlemek ve paylaşmak için ücretsiz Office Web Apps.
Dokunma, kalem ve klavye için optimize edilmiş gelişmiş bir kullanıcı arayüzü.

Gereksinimler:

Gerekli İşlemci

SSE2 komut seti ile 1 gigahertz (Ghz) ​​veya daha hızlı x86 veya x64 bit işlemci

Gerekli İşletim Sistemi

Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Server 2008 R2 veya Windows Server 2012

Gerekli hafıza

1 GB RAM (32 bit); 2 GB RAM (64 bit)

Gerekli Sabit Disk Alanı

3,0 GB mevcut

Gerekli ekran

Grafik donanım ivmesi, DirectX 10 grafik kartı ve 1024 x 576 çözünürlük gerektirir

Gerekli .NET Sürümü

3.5, 4.0 veya 4.5

Çoklu dokunuş

Herhangi bir çoklu dokunma işlevini kullanmak için dokunma özellikli bir cihaz gerekir. Ancak, tüm özellikler ve işlevler bir klavye, fare veya başka bir standart veya erişilebilir giriş aygıtı kullanılarak her zaman kullanılabilir. Yeni dokunma özelliklerinin Windows 8 ile kullanım için optimize edildiğini unutmayın.

Ek Sistem Gereksinimleri

Bazı işlevler, sistem yapılandırmasına bağlı olarak değişebilir. Bazı özellikler ek veya gelişmiş donanım veya sunucu bağlantısı gerektirebilir.

Not: Sistem gereksinimleri muhafazakar olmak için en yakın 0,5 GB'ye kadar yuvarlanır. Örneğin, bir uygulamanın gerekli sabit disk alanını 1,99 GB olarak ölçersek, 2,5 GB disk alanı öneririz. Sabit disk sistem gereksinimlerimiz, yazılımın gerçek disk alanı kullanımından bilerek daha büyüktür.

Bir grafik işlemcisi, Excel 2013'teki tabloların çizilmesi veya PowerPoint 2013'te geçişler, animasyonlar ve video tümleştirmesi gibi bazı özelliklerin performansını artırmaya yardımcı olur. Office 2013 ile bir grafik işlemcisinin kullanılması, 64 MB video belleği. Bu işlemciler 2007'de yaygın olarak kullanıma sunuldu. Günümüzde kullanılabilen bilgisayarların çoğu, bu standardı karşılayan ya da aşan bir grafik işlemcisi içeriyor. Ancak, sizin veya kullanıcılarınızın grafik işlemcisi yoksa, Office 2013'ü yine de çalıştırabilirsiniz.

Resim 0

 • Daha akıllıca çalışın

  Office Standard 2013, zaman kazandıran özellikler ve tüm programlarınızda temiz, modern bir görünüm ile daha hızlı oluşturmanıza ve iletişim kurmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Ayrıca, neredeyse her yere erişmek için belgelerinizi SkyDrive'da çevrimiçi olarak kaydedin.

  İş kullanımı için 1 PC'de Office

 • Belgelerinizi SkyDrive ile çevrimiçi olarak saklayın

 • Ücretsiz Office Web Apps'ı kullanarak belgelerinize İnternet bağlantılı cihazınızda erişin, düzenleyin ve paylaşın 1

Resim 1

Planları paylaşın ve düzenli kalın

İşe ve ev yaşamına ayak uydurmak, yeni Office ile her zamankinden daha kolay.

Aileyi düzenli tut. Ev ve iş programlarını birlikte yönetmek için Outlook e-postasını, paylaşılan takvimleri ve görev listesi araçlarını kullanın.

Defterleri ve dosyaları kolayca paylaşın. Bir bağlantı gönderin veya görüntülemek ve düzenlemek için ücretsiz Office Web Apps kullanın.

Resim 2

Fikirlerinizi harika görünen belgelere dönüştürün

Bir şablonla başlayın, sonra çalışmanızı uzman araçlarla parlatın.

İstediğin gibi çalış. Fikirlerinizi klavye, kalem veya dokunmatik ekran kullanarak yakalayın.

Medya ile kolayca çalışın. Görüntüleri, videoları ve çevrimiçi ortamları dosyalara sürükleyip bırakın ve PDF'lerden içeriği doğrudan Word'e çekin.

Herhangi bir görüntü

Kişiselleştirilmiş ofis

Masanızda veya hareket halindeyken, çekici ve profesyonel görünümlü belgeler oluşturun.

Özel ayarlarınız sizinle birlikte dolaşıyor. Hesabınıza giriş yapın ve çalışmalarınızı kaldığınız yerden devam edin.

Dosyaları bulutta saklayın. Office belgelerinizi SkyDrive'a kaydeder, böylece notlarınıza, fotoğraflarınıza ve dosyalarınıza her zaman erişilebilir.

İşinizi büyütmek için en yeni Office araçlarına geçin

sözcük

 • Yeni okuma modunda, ekranda daha kolay okunması için metin otomatik olarak sütunlarda yeniden akıtılır. Daha az menü, içeriğinize daha fazla odaklanma anlamına gelir; yalnızca okumaya değer katan araçlarla birlikte.

 • Bir PDF'yi Word'de açın ve Word'de oluşturmuşsunuz gibi paragraflar, listeler ve tablolar gibi içeriği düzenlemenin keyfini çıkarın

 • Şablonlarla tarzınızı ve profesyonelliğinizi gösterin, zaman kazanın. Word şablonlarına 40'tan fazla kategoride göz atın.

Excel

 • Excel 2013'te, her çalışma kitabının kendi penceresi vardır, böylece iki çalışma kitabının bir kerede çalışılmasını kolaylaştırır. Ayrıca iki monitörde çalışırken hayatı kolaylaştırır

 • Matematik ve trigonometri, istatistik, mühendislik, tarih ve saat, arama ve referans, mantıksal ve metin fonksiyonu kategorilerinde birkaç yeni fonksiyon bulacaksınız.

 • Ekle sekmesindeki yeni Önerilen Grafikler düğmesi, verileriniz için uygun çeşitli grafiklerden seçim yapmanızı sağlar. Saçılma ve kabarcık çizelgeleri gibi ilgili çizelge türleri tek bir çatı altındadır

Bir not

 • Tablet PC veya Windows 8 tablet veya el tahtası PC gibi dokunma özelliğine sahip herhangi bir aygıtta parmağınızı, kalemi veya farenizi kullanarak yumuşak bir şekilde çizin, silin ve düzenleyin. El yazısı notlarınızı paylaşmanız ve okunabilirliği dikkate almanız gerekiyorsa, OneNote el yazınızı otomatik olarak metne dönüştürebilir.

 • Geliştirilmiş OneNote'a Gönder aracı, ekranınızda gördüğünüz her şeyi kesmeyi, bir Web sayfasını veya belgenin tamamını bir not defteri bölümüne göndermeyi veya otomatik olarak kaydedilmiş ve dosyalanmış olan Hızlı Notları not almayı kolaylaştırır. senin not defterin.

 • Dosyanın bir kopyasını defterinizde saklayan notlarınızın herhangi bir yerine hemen hemen herhangi bir bilgisayar dosyasını ekleyebilirsiniz. Ayrıca OneNote içinden Excel elektronik tabloları ve Visio şemaları oluşturabilir veya içe aktarabilir ve notlarınızdaki bilgilerini düzenleyebilirsiniz.

Priz

 • Presenter View, izleyiciler yalnızca slaydı görürken notlarınızı monitörünüzde görmenizi sağlar. Önceki sürümlerde, kimin hangi ekranda olduğunu kimin gördüğünü bulmak zordu. Geliştirilmiş Presenter View bu baş ağrısını düzeltir ve çalışmasını kolaylaştırır.

 • Dizilmiş olup olmadığını görmek için slaytlarınızda artık göz küresi nesnesi yok. Akıllı Kılavuzlar, resimler, şekiller ve daha fazlası gibi nesneleriniz eşitlendiğinde otomatik olarak görünür ve ayrıca nesnelerin eşit aralıklarla yerleştirildiğini size söyler.

 • PowerPoint artık, H.264 video ve Gelişmiş Ses Kodlama (AAC) ses dosyası ile .mp4 ve .mov gibi daha fazla multimedya formatını ve daha yüksek tanımlı içeriği destekliyor. PowerPoint 2013 daha yerleşik kodlayıcılar içerir, böylece belirli dosya biçimlerinin çalışması için yüklemeniz gerekmez

Görünüm

 • Kişiler Kartı, bir kişiyle ilgili tüm önemli bilgileri tek bir yerde toplar: telefon, e-posta, adres, şirket bilgileri, sosyal medya güncellemeleri, hatta mevcut olsa bile. Karttan, bir toplantı planlayabilir, bir anlık mesaj gönderebilir veya onları arayarak tüm iletişimler için tek bir yerden alabilirsiniz.

 • Takviminiz size bir sonraki randevunuzdan çok daha fazlasını söyleyebilir. Yerel hava tahmininizi şuraya mevcut koşullarla birlikte Takvim görünümünde ekleyebilirsiniz.

 • Tümü Outlook deneyiminize uygun bir şekilde iletilen, Outlook.com ve Outlook.com'dan (eski adıyla Hotmail) push tabanlı e-postalar, randevular ve kişiler alın

Yayımcı

 • Hem yerleşik hem de Publisher topluluğundan önceden oluşturulmuş içerik bloklarını doğrudan Publisher 2010'dan ekleyip özelleştirirken, çok kısa sürede dinamik yayınlar oluşturun. Kenar çubukları ve öyküler gibi bir dizi sayfa bölümü arasından seçim yapın. takvimler, sınırlar, reklamlar ve daha fazlası

 • Yumuşak gölgeler, yansımalar ve bitişik harfler ve stilistik alternatifler gibi OpenType özellikleri dahil olmak üzere metin, şekiller ve resimler için profesyonel görünümlü efektler kullanın

 • Çevrimiçi albümlerinizi Facebook, Flickr ve diğer hizmetler üzerinde aramak ve önce bunları kaydetmeden doğrudan belgeye resim eklemek için Publisher'ı kullanın

 • Office Web Uygulamaları (Word, Excel, PowerPoint, OneNote)

İletişim bilgileri
Sales Manager