Çevrimiçi Etkinleştir Microsoft Office 2013 Perakende Kutusu DVD Yok 1366 X 768 Çözünürlük Ekranı

Temel bilgi
Menşe yeri: ABD
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft Certified
Model numarası: ofis 2013 ev ve iş
Min sipariş miktarı: 5 Adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Perakende ambalaj
Teslim süresi: 1-3 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram,
Yetenek temini: 1000 adet / hafta
Sabit Sürücü Alanı: 3 GB Görüntüleme: 1366 x 768 çözünürlük
RAM: 1 GB (64 bit için 2 GB) Sabit disk: 3,0 GB kullanılabilir disk alanı
İşlemci hızı: 1 GHz Bilgisayar ve İşlemci: SSE2 komut seti ile 1 GHz veya daha hızlı x86 veya 64 bit işlemci
Vurgulamak:

microsoft office professional plus 2013 ürün anahtarı

,

office 2013 ev ve iş ürün anahtarı

Microsoft office 2013 ev ve işyeri perakende kutusu DVD Yok İngilizce Çevrimiçi Etkinleştir

Açıklama:

Office Home & Business 2013, zaman kazandıran özellikler ve temiz, modern bir görünüm ile daha hızlı oluşturmanıza ve düzenlemenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Ayrıca, belgelerinizi SkyDrive'daki bulutta saklayabilir ve evde olmadığınızda bunlara erişebilirsiniz.

Özellikler:

-Tam, Office 2013 sürümlerinde Outlook, Word, Excel, PowerPoint ve OneNote yüklü.
-Sadece 1 PC, iş veya ev kullanımı için
-Windows 7 veya üstü
Tüm OneDrive kullanıcıları için ücretsiz OneDrive çevrimiçi depolama alanıyla belgelerinizi kolayca kaydedin

Tam Microsoft Office

Office Home & Business 2013, Word, Excel, PowerPoint ve OneNote'un tam 2013 masaüstü sürümünü yüklemenizi sağlar, böylece tüm özellikleri çevrimdışı olarak çevrimiçi olarak da kullanabilirsiniz.

Fikirleri ön plana çıkarın

Sunum sayar. Bu fikirleri etkili sunumlara dönüştürmek için Word veya Excel'deki şablonları veya yeni bir geniş ekran PowerPoint şablonunu kullanın.

Örgütlü kalmak

İş ve ev yaşamını koordine etmek zor olabilir. Outlook e-postası, paylaşılan takvimler ve görev listesi araçlarıyla, ev ve iş programlarını birlikte yönetebilirsiniz.

Tüm Office uygulamalarını yükle

Word, Excel, PowerPoint ve OneNote'un 2013 sürümünü yükleyin ve en iyi çalışmanıza rağmen fikirlerinizi alın; klavye, kalem veya dokunmatik ekran kullanın.

Office Outlook

E-posta, takvim, insanlar ve görevler. Daha etkili iletişim kurun, görevlerinizi ve zamanlamanızı kolayca yönetin ve bilgileri her zamankinden daha hızlı bulun.
Kişi Kartıyla, bu kişinin tüm iletişim bilgileriyle (sosyal ağ güncellemeleri dahil) birden fazla kişiyi tek bir görünüme entegre edin. Pencereleri yeniden düzenlemek zorunda kalmadan, randevu programınıza bir göz atın.

Ofis kelimesi

Kelime işlem uygulaması. Word ile cilalı belgeler oluşturun. Word dokümanlarınızla daha fazlasını yapın: çevrimiçi bir video açın, bir PDF açın ve içeriği düzenleyin, resimleri ve diyagramları minimum yaygara ile hizalayın ve herhangi bir ekranda dikkat dağıtıcı görüntüleme için Okuma Modunu kullanın.

Office Excel

Elektronik tablo ve grafik uygulaması. Excel ile verilerinizi sıralayın ve analiz edin. Excel şablonları kurulum ve tasarımın çoğunu sizin için yapar, böylece bilgilerinize odaklanabilirsiniz. Daha fazla fikir edinmek için bilgilerinizi bir tabloya veya tabloya dönüştürün - yalnızca iki adımda. Flash Doldurma, kalıbınızı öğrenir ve tanır ve sizin için kalan verileri otomatik olarak tamamlar.

Office Powerpoint

Sunu uygulaması. PowerPoint ile hikayenizi oluşturun ve sunun. Yeni hizalama, renk eşleme ve diğer tasarım araçları, çarpıcı sunumlar oluşturmanıza yardımcı olur. Artık sıralanmış olup olmadıklarını görmek için slaytlarınızda göz küresi resimleri, şekiller ve daha fazlası yok - Akıllı Kılavuzlar kolaylaştırır. Geliştirilmiş Presenter View özellikleri sunumu kontrol etmenizi sağlar.

Office OneNote

Dijital not alma uygulaması. Tüm notlarınız, tüm cihazlarınızda, her zaman güncel. Notlarınızı yazın, el ile yazın veya eskiz yapın. Bağlantıları ve web sayfalarını kırpın, fotoğraf ve video ekleyin, tabloları gömün ve dosyalar ekleyin. Notlarınız diğer cihazlarınızdaki OneNote uygulamalarına kaydedilir, aranabilir ve senkronize edilir.

onedrive

Tüm OneDrive kullanıcıları, OneDrive ile ücretsiz çevrimiçi depolama alanını alır. Office belgelerinizi, fotoğraflarınızı, sunumlarınızı ve daha fazlasını yükleyin ve ardından bir bilgisayardan veya telefondan erişin. Bilgisayarınızda yüklü OneDrive masaüstü uygulamasıyla, belgeleriniz çevrimdışı olarak da kullanılabilir.

Office Online

OneDrive hesabınızla Free Office Online senkronizasyonu sayesinde, bilgisayarınızdan uzaktayken, uzaktayken, desteklenen bir tarayıcı çalıştıran İnternet bağlantılı herhangi bir cihazdan Word, Excel, PowerPoint ve OneNote dosyalarınıza erişebilir, bunları görüntüleyebilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz. PC’nizden

Sistem gereksinimleri:

Microsoft hesapları

İnternet erişimi (ücretli olabilir)
Bazı özellikler ek donanım gerektirebilir.

PC Sistem Gereksinimleri

Windows 7 veya üstü, yalnızca 32 veya 64 bit işletim sistemi
SSE2 destekli 1 GHz işlemci
2 GB RAM
3 GB boş sabit disk alanı
1024 x 576 ekran çözünürlüğü

Ek gereksinimler

İletişim bilgileri
Sales Manager