1 ADET Microsoft Office Pro 2016 Ürün Anahtarı, Microsoft Office 2016 Lisans Anahtarı

Temel bilgi
Menşe yeri: ABD / diğerleri
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft Certified
Model numarası: Office 2016 pro
Min sipariş miktarı: 5 Adet
Fiyat: Negitiable
Ambalaj bilgileri: Fabrika Sealed Perakende kutu / OEM
Teslim süresi: 1-3 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram,
Yetenek temini: 1000 adet / hafta
Medya: 3.0 USB Etkinleştirme: Online
Sürüm: Microsoft Office Professional 2016 Paketi: 3.0 USB perakende paketi
Kalite: Mükemmel şekilde etkinleştirin Kullanıcı: 1 pc
Vurgulamak:

ms office profesyonel artı 2016 ürün anahtarı

,

microsoft office 2016 lisans anahtarı

microsoft office pro plus 2016 Windows 1 Kullanıcı Için ürün anahtarı / 3.0 Usb Ile 1 ADET

Açıklama:

Bu yepyeni ve kullanılmamış bir maddedir. Yalnızca 1 kullanıcı / 1 PC için etkinleştirme anahtarı olan bir Microsoft Office 2016 Professional Plus satın alıyorsunuz. Bu Office Professional Plus 2016 ile birlikte gelecek. Bu, optik sürücüsü olmayan masaüstlerine ve dizüstü bilgisayarlara kurmak için uygun bir yoldur.
Office Professional 2016, zaman kazandıran özellikler, yeni bir modern görünüm ve yerleşik işbirliği araçlarıyla profesyonel görünümlü belgeler oluşturmanıza, sunmanıza, iletmenize ve yayınlamanıza yardımcı olur. Çalışmanızı OneDrive'da bulutta saklayın ve istediğiniz yerden erişin. Office Professional 2016 yeni bir arayüzle geliyor ve iki yeni tema sunuyor.

Microsoft Office Professional Plus 2016 Kapsar:

• Microsoft Word 2016
• Microsoft Excel 2016
• Microsoft PowerPoint 2016
• Microsoft Access 2016
• Microsoft Outlook 2016
• Microsoft Bir Not 2016
• Microsoft Yayıncı 2016
• Microsoft Lync / Skype Kurumsal

Daha akıllıca çalışın

Office Professional 2016, zaman kazandıran özellikler, yeni bir modern görünüm ve yerleşik işbirliği araçlarıyla profesyonel görünümlü belgeler oluşturmanıza, sunmanıza, iletmenize ve yayınlamanıza yardımcı olur. Çalışmanızı OneDrive'da bulutta saklayın ve istediğiniz yerden erişin.

Görünüm


E-postalarınızı, takviminizi, kişilerinizi ve görevlerinizi kolayca yönetin. Push e-posta desteği gelen kutunuzu güncel tutar, görüşme ile ilgili mesajları görüntüleyen gruplar görüntüler ve takvimler planlama için yan yana görüntülenebilir.

sözcük


En gelişmiş düzenleme, inceleme ve paylaşım araçlarıyla profesyonel görünümlü belgeler oluşturun ve paylaşın. Yeni Tasarım sekmesi özelliklere hızlı erişim sağlar ve Akıllı Arama web'deki doğrudan ilgili içeriksel bilgileri doğrudan Word içinde gösterir.

Excel


Yeni bir kullanıcı arayüzü ve en sevdiğiniz klavye kısayolları ile verilerinizi yeni ve sezgisel yollarla analiz edin ve görselleştirin. Zaman kazanmak için Analiz Araç Paketi, Dilimleyici ve Formül Oluşturucu gibi özelliklerden yararlanın, böylece öngörülere odaklanabilirsiniz.

Priz


Yeni slayt geçişleri ve iyileştirilmiş bir Animasyonlar görev bölmesiyle fikirlerinizi oluşturun, işbirliği yapın ve etkili bir şekilde sunun. Slaytlarınızın yanı sıra dişli yorumlar, sunumlarınıza geri bildirim eklemenize yardımcı olur.


Tasarım:

Windows için Office 2016'nın kullanıcı arabirimi tasarımı, kendinden önceki Microsoft Office 2013'ten nispeten değişmez. Düzenlemeyle ilgili birkaç değişiklik yapılsa da, Metro tasarım diliyle birlikte sunulan düz tasarımı korur. Microsoft Office Mobile'ın tasarımı. Office 2016 piyasaya çıktığında, üç tema ile geldi. "Renkli" olarak bilinen varsayılan tema, kullanılan Office uygulamasının rengine karşılık gelen şeridin üst bandında düz bir renge sahiptir, örneğin Microsoft Word'de belirgin bir koyu mavi renk bulunur. Tema, sekme başlıklarının daha belirgin hale getirilmesinde faydalı olarak tanımlanmıştır. Ayrıca, Office 2013'ten hem "beyaz" hem de "koyu gri" temalar da mevcuttur, ancak yeni arkaplanlar eklenmemiştir veya mevcut arkaplanlar kaldırılmaz . Ocak 2016’da yapılan güncellemenin bir parçası olarak dördüncü bir “Siyah” renk teması eklendi.

Editions:

Geleneksel basımlar

Önceki sürümlerde olduğu gibi, Office 2016, farklı pazarlara yönelik birçok farklı sürümde kullanıma sunulmuştur. Microsoft Office 2016'nın tüm geleneksel sürümleri Word, Excel, PowerPoint ve OneNote içerir ve bir bilgisayarda kullanım için lisanslanmıştır.

Office 2016'nın beş geleneksel sürümü Windows için yayımlandı:

Ev ve Öğrenci: Bu perakende paketi yalnızca temel uygulamaları içerir.
Ev ve İş: Bu perakende paketi, temel uygulamaları ve Outlook'u içerir.
Standart: Bu paket, yalnızca toplu lisans kanalları aracılığıyla kullanılabilir, temel uygulamaları ve Outlook ile Publisher'ı içerir.
Profesyonel: Bu perakende paketi, temel uygulamaları ve ayrıca Outlook, Publisher ve Access'i içerir.
Professional Plus: Bu paket, yalnızca toplu lisans kanallarından edinilebilir, temel uygulamaları ve Outlook, Publisher, Access ve Skype Kurumsal'ı içerir.

Mac için Office 2016'nın geleneksel üç sürümü yayımlandı:

Ev ve Öğrenci: Bu perakende paketi yalnızca temel uygulamaları içerir.
Ev ve İş: Bu perakende paketi, temel uygulamaları ve Outlook'u içerir.
Standart: Bu paket, yalnızca toplu lisans kanalları aracılığıyla kullanılabilir, temel uygulamaları ve Outlook'u içerir.

Ofis 365

Daha önce işletme ve işletme kullanıcılarına yönelik olan Office 365 abonelik hizmetleri, ev kullanımı için yeni planlar içerecek şekilde Office 2016 için genişletildi. Abonelikler, Office 2016 uygulamalarının bir yazılımı bir hizmet modeli olarak kullanan birden fazla kullanıcı tarafından kullanılmasına izin verir. Office 365 için, bazıları da 1 TB OneDrive depolama ve Home Premium planında ayda 60 Skypeminute gibi katma değerli hizmetler de dahil olmak üzere farklı planlar mevcuttur.

Özellikler

Bilgisayar ve işlemci

1 gigahertz (Ghz) ​​veya daha hızlı, SSE2 ile x86 veya x64 bit işlemci

Bellek

1 GB RAM (32 bit); 2 GB RAM (64 bit)

Hard disk

3.0 GB boş disk alanı

Görüntüle

1280 x 800 çözünürlük

Grafik

Grafik donanım ivmesi, DirectX 10 grafik kartı gerektirir

İşletim sistemi

Windows 7 veya üzeri, Windows Server 2008 R2 veya Windows Server 2012

Çoklu dil

Destek


Diğer ihtiyaçlar:

Herhangi bir çoklu dokunma işlevini kullanmak için dokunma özellikli bir cihaz gerekir. Ancak, tüm özellikler ve işlevler bir klavye, fare veya başka bir standart veya erişilebilir giriş aygıtı kullanılarak her zaman kullanılabilir. Yeni dokunma özelliklerinin Windows 8 veya daha yenisiyle kullanım için optimize edildiğini unutmayın.
İnternet işlevselliği bir İnternet bağlantısı gerektirir.
Microsoft hesabı gerekli.

Windows işletim sistemleri desteklenir:

Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Başlangıç, Windows 7 Başlangıç ​​x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Kurumsal x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Kurumsal, Windows 8.1 Kurumsal x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64bit
Office Professional 2016, zaman kazandıran özellikler, yeni bir modern görünüm ve yerleşik işbirliği araçlarıyla profesyonel görünümlü belgeler oluşturmanıza, sunmanıza, iletmenize ve yayınlamanıza yardımcı olur. Çalışmanızı OneDrive'da bulutta saklayın ve istediğiniz yerden erişin. Office Professional 2016 yeni bir arayüzle geliyor ve iki yeni tema sunuyor.


İletişim bilgileri
Sales Manager