İngilizce Microsoft Ev ve İş 2016 Orijinal COA / Anahtar / Lisans

Temel bilgi
Menşe yeri: ABD / diğerleri
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft Certified
Model numarası: Office 2016 Ev ve Satın Alma
Min sipariş miktarı: 5 Adet
Fiyat: Negitiable
Ambalaj bilgileri: Fabrika Sealed Perakende kutu / OEM
Teslim süresi: 1-3 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram,
Yetenek temini: 1000 adet / hafta
Alan: Limitsiz Etkinleştirme: Online
Türü: Ofis kıyafeti dil: İngilizce
Ağırlık: 0,15 kg Garanti: Süresi dolmuş
Vurgulamak:

ms office profesyonel artı 2016 ürün anahtarı

,

microsoft office 2016 lisans anahtarı

Orijinal COA / Anahtar / Lisans İngilizce Microsoft Ev ve İş 2016 Sürümü


Açıklama:

Klasik masaüstü uygulamalarının yeni, modern versiyonları Word, Excel, PowerPoint, Outlook ve OneNote, maksimum verimlilik için üretilmiştir. Verilerinizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için zengin geliştirme özelliklerine sahip profesyonel belgeleri, piksel mükemmel düzenleri için tasarım denetimlerini ve sezgisel araçları hızla üreteceksiniz. İhtiyacınız olduğunda, buluttaki dokümanlarınıza erişebileceksiniz. Dokümanlarınız çevrimiçi ortamda saklanırken, ekibinizi aynı sayfada elde etmek kolaydır. Takımda yerleşik ekip işbirliği araçlarıyla projeleri paylaşın, sunun ve birlikte çalışın.

Office Ev ve İş 2016 şunları içerir:

1. Word 2016, Excel 2016, PowerPoint 2016, OneNote 2016 ve Outlook 2016
2. Güçlü bir Office kullanıcısı olun - kolay yol. Şeritteki yeni Bana Anlat kutusuna yardım etmek istediğinizi yazın ve nasıl yapılacağını söyleyecektir.
3. Yeni temalar sizin için uygun olan Office deneyimini seçmenize izin verir. Koyu ve Koyu Gri temaları gözlerinizde daha kolay kontrast sağlar ve Renkli tema size cihazlarınızda tutarlı olan modern bir görünüm kazandırır.
4. Bir Office dosyasını okurken, web’den alakalı bilgileri gösteren Bing tarafından desteklenen Insights ile okuma deneyiminizi geliştirin.
5. Word dokümanlarınızla daha fazlasını yapın: çevrimiçi bir video açın, bir PDF açın ve içeriği düzenleyin ve resimleri ve diyagramları en az karışıklıkla hizalayın.
6. Excel şablonları kurulum ve tasarımın çoğunu sizin için yapar, böylece bilgilerinize odaklanabilirsiniz.
7. PowerPoint'te hizalama, renk eşleştirme ve diğer tasarım araçlarıyla ilgi çekici sunumlar oluşturun.
8 OneNote'ta notlarınızı çizin, el ile yazın, yazın, tıklayın veya kaydırın. Notlarınız diğer cihazlarınızdaki OneNote uygulamalarına kaydedilir, aranabilir ve senkronize edilir.
9. Outlook otomatik olarak Microsoft web posta hesabınıza bağlanır. Tüm planlarınızı bir araya getirmek için görevleri ve takvimleri Outlook ile senkronize edin.
10. Ev işleri ve küçük ofisler için en iyisi.

Office 365 planları ve Office 2016 paketleri arasındaki fark nedir?

Office 365 planları, tüm Office uygulamaları paketinin yanı sıra, evde kullanım için OneDrive ve Skype dakikalarıyla ekstra bulut depolaması dahil, Internet üzerinden etkinleştirilen diğer hizmetleri içerir. Office 365 ile PC'lerde, Mac'lerde, tabletlerde (Windows, iPad ve Android dahil) ve akıllı telefonlarda tam yüklü Office deneyimini yaşarsınız. Office 365 planları aylık veya yıllık abonelik olarak kullanılabilir. Office 365 ile, yükseltmeler her zaman aboneliğinize dahil edilir.

Office Ev ve Öğrenci ve Ev ve İş dahil olmak üzere Office 2016 paketlerinde Word, Excel, PowerPoint ve OneNote; tek bir PC veya Mac'te kullanmak üzere tek seferlik satın alınabilir. Uygulamalar otomatik olarak güncellenmez; En yeni sürümü edinmek için, yeni sürüm kullanıma sunulduğunda Office'i tekrar satın almanız gerekir.

S & C:


S: Office Home ve Student 2016, Office Home & Business 2016 ve Office Professional 2016 arasındaki fark nedir?

A: Tüm Office 2016 paketlerinde Word, Excel, PowerPoint ve OneNote bulunur. Office Home & Business 2016'da Outlook da var. Office Professional 2016'da Outlook, Yayıncı ve Erişim bulunur. Her süit 1 PC'ye kurulabilir.

S: Mac için Office Home ve Student 2016 ile Mac için Office Home & Business 2016 arasındaki fark nedir?

C: Mac için Office 2016'nın her ikisi de Word, Excel, PowerPoint ve OneNote ile birlikte gelir. Mac için Office Home & Business 2016'da Outlook da var. Her süit 1 Mac'e yüklenebilir.

S: Office Ev ve Öğrenci, Office Ev ve İş veya Office Professional 2016'yı kaç cihaza yükleyebilirim?

A: Office Ev ve Öğrenci 2016, Office Ev ve İş 2016 ve Office Profesyonel 2016'yı 1 Windows PC'ye yükleyebilirsiniz. Mac için Office Home ve Student 2016'yı ve Mac için Office Home & Business 2016'yı 1 Mac'te yükleyebilirsiniz.

Özellikler:

sözcük
Güzel belgeler oluşturun, cilalayın ve paylaşın. Şimdi ekiple paylaşmak ve işbirliği yapmak bir esinti. Yeni Word, aynı odada veya dünyada olsanız da, aynı anda birden fazla kişiyle birlikte belgeleri yazmanıza ve düzenlemenize olanak sağlar. Ve bulut entegrasyonu, dokümanlar paylaşmayı çok kolaylaştırır.

Excel
Verilerinizi yeni ve sezgisel yollarla analiz edin ve görselleştirin. Yeni Excel ile sayıları kavrayışlara dönüştürün. Özet Tablo Dilimleyiciler, büyük miktarda verideki kalıpları keşfetmenize yardımcı olur ve Önerilen Grafikler verilerinizi iletmek için en iyi çizelgeleri sunar. Tek Tıklama Tahmini, çalışma sayfalarını otomatik olarak veri eğilimleri için tarar ve çizelgeleri ve tabloları biçimlendirir.

Priz
Fikirlerinizi oluşturun, işbirliği yapın ve etkili bir şekilde sunun. Takımınızla ortak yazar sunumları - aynı anda çalışmak. İlgili metin ve görüntüler hakkında yorumlar yapın ve sunumun farklı sürümlerini Uyuşmazlık Çözümü Görünümü ile karşılaştırın.

Bir not
Düşüncelerinizi kendi dijital notebook'unuzda kullanın. Herhangi bir cihazda erişebileceğiniz dijital dizüstü bilgisayarlar ile fikirlerinizi yakalayın, düzenleyin ve paylaşın. Etiketlerinizi ve daha fazlasını takip eden güçlü bir arama motoruyla işleri hızla bulun.

Görünüm
E-postayı düzenleyin, programları koordine edin ve kişilerle güncel kalın. Yeni Outlook'ta push mail desteği var, böylece gelen kutunuz her zaman güncel olacak. Gelişmiş Konuşma Görünümü, benzer konu satırlarına sahip mesajların ait olmadıkları konuşmalar ile karıştırılmamasını sağlar. Ayrıca ekleri nasıl dahil ettiğiniz ve yönettiğinizde daha fazla seçenek bulacaksınız.

Microsoft Office Professional Plus 2016 Kapsar:

• Microsoft Word 2016
• Microsoft Excel 2016
• Microsoft PowerPoint 2016
• Microsoft Access 2016
• Microsoft Outlook 2016
• Microsoft Bir Not 2016
• Microsoft Yayıncı 2016
• Microsoft Lync / Skype Kurumsal

Sistem gereksinimleri:

BİLEŞEN GEREKSİNİMİ
Bilgisayar ve işlemci 1 gigahertz (Ghz) ​​veya daha hızlı, SSE2 ile x86 veya x64 bit işlemci
Bellek 1 GB RAM (32 bit); 2 GB RAM (64 bit)
Hard disk 3.0 GB boş disk alanı
Görüntüle 1024 x 768 1024 x 768 ekran çözünürlüğü
Grafik Grafik donanım ivmesi, DirectX 10 grafik kartı gerektirir.
İşletim sistemi

Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 Hizmet Paketi 1, Windows Server 2016, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012 veya Windows Server 2008 R2

En iyi deneyim için, herhangi bir işletim sisteminin en son sürümünü kullanın.

Tarayıcı Internet Explorer'ın geçerli veya hemen önceki sürümü; Microsoft Edge, Safari, Chrome veya Firefox’un geçerli sürümü.
Çoklu dokunuş Herhangi bir çoklu dokunma işlevini kullanmak için dokunma özellikli bir cihaz gerekir. Ancak, tüm özellikler ve işlevler bir klavye, fare veya başka bir standart veya erişilebilir giriş aygıtı kullanılarak her zaman kullanılabilir. Yeni dokunmatik özelliklerin Windows 8 veya daha yeni sürümlerle kullanım için optimize edildiğini unutmayın.
.NET sürümü .NET 3.5 gerekli. Bazı özellikler, yüklü olması için .NET 4.0, 4.5 veya 4.6 CLR gerektirebilir.
Diğer

İnternet işlevselliği bir İnternet bağlantısı gerektirir. Ücretler geçerli olabilir.


Herhangi bir çoklu dokunma işlevini kullanmak için dokunma özellikli bir cihaz gerekir. Ancak, tüm özellikler ve işlevler bir klavye, fare veya başka bir standart veya erişilebilir giriş aygıtı kullanılarak her zaman kullanılabilir. Dokunma özelliklerinin Windows 8, Windows 8.1 veya Windows 10 ile kullanım için optimize edildiğini unutmayın.


Ürün işlevselliği ve grafikler, sistem yapılandırmanıza bağlı olarak değişebilir. Bazı özellikler ek veya gelişmiş donanım veya sunucu bağlantısı gerektirebilir.

Ek Sistem Gereksinimleri:
İnternet işlevselliği bir İnternet bağlantısı gerektirir.
Microsoft hesabı gerekli.

Office 365 Ana Sayfa

Office 365 Kişisel

Mac için Office Ev ve Öğrenci 2016

Mac için Office Ev ve İş 2016

tesisat

5 PC veya Mac, 5 tablet, 5 telefon

1 PC veya Mac, 1 tablet, 1 telefon

Sadece 1 Mac

Sadece 1 Mac

Çekirdek Office uygulamaları: Word, Excel, PowerPoint, OneNote

E-posta, takvimler ve görevler: Outlook

Masaüstü yayıncılığı ve veritabanları: Yayımcı, Erişim (Yalnızca PC)

Kolay akıllı telefon erişimi: Anında Word, Excel ve PowerPoint belgelerini görüntüleyin ve düzenleyin

Skype: Her ay 60 dakika içerisinde 60'dan fazla ülkedeki telefonlara 60 dakika Skype çağrısı

5 kullanıcı için kullanıcı başına

1 kullanıcı için

1 TB OneDrive bulut depolama alanı: Neredeyse her yerde kolay erişim ve paylaşım için belgeleri kaydedin

5 kullanıcı için kullanıcı başına

1 kullanıcı için

Kolay abonelik (Yenileme gerekli)

1 yıl

1 yıl

Her zaman güncel: Her zaman en son Office uygulamalarına sahip olun

İletişim bilgileri
Sales Manager