Etkinleştirme Çevrimiçi Microsoft Office Professional 2016 Ürün Anahtarı 3.0 USB Flash Sürücü

Temel bilgi
Menşe yeri: ABD / diğerleri
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft Certified
Model numarası: ofis 2016 pro artı
Min sipariş miktarı: 5 Adet
Fiyat: Negitiable
Ambalaj bilgileri: Fabrika Sealed Perakende kutu / OEM
Teslim süresi: 1-3 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram,
Yetenek temini: 1000 adet / hafta
Medya: 3.0 USB birden parlamak götürmek Sticker: % 100 aktivasyonu çevrimiçi
Modeli: MS ofisi 2016 dil: İngilizce
Koşul: Hiç kullanılmamış Platform: Windows
Vurgulamak:

microsoft office 2016 ürün anahtarı tam sürüm

,

ms office professional plus 2016 ürün anahtarı

3.0 USB flash sürücü Microsoft Office Professional 2016 Ürün Anahtarı / Lisansı


Açıklama:

Yeni Office Professional Plus 2016 işbirliğini ve ekip çalışmasını kolaylaştırır. Birlikte yazma, paylaşılan defterler ve basitleştirilmiş paylaşım gibi yeni özelliklerin yanı sıra en sevdiğiniz Office uygulamalarına erişin.

Office 2016, Office 2013'ten biraz farklı görünüyor. Office 2013'te, belgeniz ve şeridiniz için varsayılan arka plan beyazdı, ancak açık gri veya koyu gri seçebilirsiniz. Office 2016'da, şerit sekmeleri için varsayılan arka plan, uygulamanın simgesinin rengidir. Örneğin, Word koyu mavi, Excel koyu yeşil ve PowerPoint turuncudır. Ama istersen beyaz veya koyu griye dönebilirsin. Koyu gri tema görme bozukluğu olan insanlara yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Office 2016'da Neler Var?

Office 2016 Standard ve Professional Plus paketlerinde temel olarak Office 2013 ile aynı uygulamalar bulunur. Professional Plus paketindeki bir fark, Lync'in artık Skype Kurumsal olarak adlandırılmasıdır.

Artık hiçbir süit OneDrive Pro içermiyor, ancak ikisi de çevrimiçi depolama ve paylaşım için OneDrive, OneDrive İş ve SharePoint ile entegre değil.

Office 2016 Hızlı Başlangıç ​​Kılavuzları ve Çevrimiçi Eğitim

Microsoft, Word, Excel, PowerPoint, Outlook ve OneNote ile başlamanıza yardımcı olacak PDF hızlı başlangıç ​​kılavuzları yayımladı. Çevrimiçi eğitim kursları bunları kapsar ve ayrıca Skype Kurumsal ve OneDrive için eğitim ekler.

Microsoft Office Professional Plus 2016 içinde neler var?

Word 2016
Fikirlerinizi iletin.
Zahmetsizce profesyonel görünümlü raporlar ve araştırma raporları üretin. İçeriği metinden daha etkili bir şekilde ileten içeriği daha erişilebilir ve basit grafikler haline getirmek için yerleştirme ve biçimlendirmeyi kullanarak programınızı veya gündeminizi yumuşaktan zekice kullanın.

Excel 2016
Yönet, analiz et, organize et.
Microsoft Excel, daha iyi ve daha akıllı kararlar almanıza yardımcı olmak için bilgileri hiç olmadığı kadar çok şekilde analiz etmeyi, yönetmeyi ve paylaşmayı mümkün kılar. Yeni veri analizi ve görselleştirme araçları, önemli veri trendlerini izlemenize ve vurgulamanıza yardımcı olur. İster finansal raporlar hazırlar, ister kişisel harcamaları yönetiyor olsanız da, Excel hedeflerinizi gerçekleştirmeniz için size daha fazla verimlilik ve esneklik sunar.

Outlook 2016
E-posta, takvimler ve birlikte çalışan kişiler.
Microsoft Outlook, dünya genelinde 500 milyondan fazla kullanıcıya premium iş ve kişisel e-posta yönetimi araçları sunmaktadır. Outlook'un piyasaya sürülmesiyle, iş, ev ve okuldaki iletişim ihtiyaçlarınızı karşılamak için daha zengin bir deneyimler kümesi elde edersiniz. Outlook, kişisel ve iş ağlarınızla verimli ve irtibatta kalmak için size birinci sınıf bir deneyim sunar.

Erişim 2016
Veri tabanı uygulama tasarımı ve dağıtım aracı ile önemli bilgilerin takibi.
Access, bir veritabanı uzmanı olmasanız bile bilgilerinizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar. Ve yeni eklenen Web veritabanları aracılığıyla, verilerinizin gücünü artırır, izlemeyi, raporlamayı ve başkalarıyla paylaşmayı kolaylaştırır. Verileriniz asla en yakın Web tarayıcınızdan daha uzakta olmayacaktır.

PowerPoint 2016
Sunumlarınız her zamankinden daha profesyonel.
Microsoft PowerPoint, dinamik sunumlar oluşturmanın ve izleyicilerinizle her zamankinden daha fazla paylaşmanın yollarını sunar. Heyecan verici yeni ses ve görsel yetenekler, izlemesi güçlü olduğu kadar yaratması kolay, net ve sinematik bir hikaye anlatmanıza yardımcı olur. Video ve fotoğraf düzenleme için yeni ve geliştirilmiş araçlar, etkileyici yeni geçişler ve gerçekçi animasyonla, izleyicinizi büyüleyecek sunumlara cila ekleyebilirsiniz. Ayrıca, PowerPoint, başkalarıyla aynı anda çalışmanıza veya çevrimiçi olarak sunumunuzu göndermenize ve Web'i veya akıllı telefonunuzu kullanarak hemen hemen her yerden erişmenizi sağlar.

OneNote 2016
Tüm notlarınızı ve bilgilerinizi toplayabileceğiniz dijital dizüstü bilgisayarınız.
Microsoft OneNote, bilgilerinizi tek ve erişimi kolay bir yerde depolamak ve paylaşmak için size en iyi yeri sunar. Düşüncelerinizi, fikirlerinizi ve önemli bilgilerinizi hazır bulundurmak için OneNote ile metin, resim, video ve sesli not alın. Not defterlerinizi paylaşarak, ağınızdaki diğer kişilerle eşzamanlı olarak not alabilir ve düzenleyebilir ya da herkesin kolayca senkronize ve güncel kalmasını sağlayabilirsiniz. Dizüstü bilgisayarlarınızı çevrimiçi ortamda gönderip Web veya bir akıllı telefon kullanarak hemen hemen her yerden erişerek OneNote'u yanınızda götürebilirsiniz.

Yayıncı 2016
Hızlı ve kolay bir şekilde profesyonel görünümlü yayınlar oluşturun.
Microsoft Publisher, çok çeşitli profesyonel kalitede yayınlar ve pazarlama materyalleri oluşturmanıza, kişiselleştirmenize ve paylaşmanıza yardımcı olur. Publisher ile mesajınızı çeşitli yayın türlerinde kolayca iletebilir ve zamandan ve paradan tasarruf edersiniz. Broşür, haber bültenleri, kartpostallar, tebrik kartları veya e-posta bültenleri oluştururken olsun, grafik tasarım deneyimine ihtiyaç duymadan kaliteli sonuçlar alabilirsiniz. İşin ilk defa doğru yapılmasını sağlayın

Excel'de Yeni Analiz ve Tahmin Özellikleri

Excel 2016'da biraz daha güçlü hale geldi. Yeni özellikler

1. Neredeyse her yerden veri çekerek. Power Query adlı eski bir eklenti şimdi Excel'de yerleşik olarak bulunuyor. Power Query, web siteleri ve SQL, Azure, Access ve diğer veritabanları dahil olmak üzere analiz için çeşitli kaynaklardan veri alabilir.


2. Diğer grafik seçenekleri. Excel ayrıca altı yeni grafik türüne sahiptir.

- Kutu ve bıyık çizelgeleri en çok istatistiksel analizde kullanılır.
-Histogramlar frekans verilerini sütunlarda gösterir.
-Pareto çizelgeleri bir veri setindeki en büyük faktörleri vurgulamaktadır.
-Sunburst çizelgeleri, eşmerkezli halkalarda temsil edilen bir hiyerarşi seviyesini gösterir.
-Harita çizelgeleri bir hiyerarşi içindeki oranları karşılaştırır.
-Waterfall çizelgeleri, değerler toplandıkça veya çıkarıldıkça çalışan bir toplamı gösterir.

3. Geleceği tahmin etmek. Yeni zaman serisi tahmin fonksiyonları gelecekteki değerleri geçmiş verilerden tahmin edebilir. Ne kadar fazla veri olursa, tahmin o kadar iyidir.

Word'de Gerçek Zamanlı Ortak Yazarlık

Birkaç kişi OneDrive İş'te depolanan bir Word belgesi üzerinde çalışıyorsa, gerçek zamanlı ortak yazarlık birden fazla kullanıcının aynı anda işbirliği yapmasına, düzenlemesine ve güncellemesine olanak tanır. Herkes başkalarının ne yaptığını görebilir. Değişiklikleri yapıldıkları gibi görebilirler ve hatta imleçlerin bulunduğu yere bile bakabilirler.

Paylaşımı Kolaylaştırıldı

Word, Excel ve PowerPoint artık pencerenin sağ üst köşesinde Paylaş düğmelerine sahip. Bir Paylaş düğmesini tıkladığınızda, dosyanızı OneDrive gibi çevrimiçi bir konuma kaydetmeniz istenir. Ardından, pencerenizin sağ tarafındaki bir panelde, dosyayı paylaşmak istediğiniz kişilerin e-posta adreslerini girebilir veya adres defterinizden adresleri seçebilirsiniz. Dosyayı düzenleyip düzenleyemeyeceklerini veya yalnızca görüntüleyebileceklerini seçebilirsiniz.

Office 365 planları ve Office 2016 paketleri arasındaki fark nedir?

Office 365 planları, tüm Office uygulamaları paketinin yanı sıra, evde kullanım için OneDrive ve Skype dakikalarıyla ekstra bulut depolaması dahil, Internet üzerinden etkinleştirilen diğer hizmetleri içerir. Office 365 ile PC'lerde, Mac'lerde, tabletlerde (Windows, iPad ve Android dahil) ve akıllı telefonlarda tam yüklü Office deneyimini yaşarsınız. Office 365 planları aylık veya yıllık abonelik olarak kullanılabilir. Office 365 ile, yükseltmeler her zaman aboneliğinize dahil edilir.

Office Ev ve Öğrenci ve Ev ve İş dahil olmak üzere Office 2016 paketlerinde Word, Excel, PowerPoint ve OneNote; tek bir PC veya Mac'te kullanmak üzere tek seferlik satın alınabilir. Uygulamalar otomatik olarak güncellenmez; En yeni sürümü edinmek için, yeni sürüm kullanıma sunulduğunda Office'i tekrar satın almanız gerekir.

S & C:


S: Office Home ve Student 2016, Office Home & Business 2016 ve Office Professional 2016 arasındaki fark nedir?

A: Tüm Office 2016 paketlerinde Word, Excel, PowerPoint ve OneNote bulunur. Office Home & Business 2016'da Outlook da var. Office Professional 2016'da Outlook, Yayıncı ve Erişim bulunur. Her süit 1 PC'ye kurulabilir.

S: Mac için Office Home ve Student 2016 ile Mac için Office Home & Business 2016 arasındaki fark nedir?

C: Mac için Office 2016'nın her ikisi de Word, Excel, PowerPoint ve OneNote ile birlikte gelir. Mac için Office Home & Business 2016'da Outlook da var. Her süit 1 Mac'e yüklenebilir.

S: Office Ev ve Öğrenci, Office Ev ve İş veya Office Professional 2016'yı kaç cihaza yükleyebilirim?

A: Office Ev ve Öğrenci 2016, Office Ev ve İş 2016 ve Office Profesyonel 2016'yı 1 Windows PC'ye yükleyebilirsiniz. Mac için Office Home ve Student 2016'yı ve Mac için Office Home & Business 2016'yı 1 Mac'te yükleyebilirsiniz.

Microsoft Office Professional Plus 2016 Kapsar:

• Microsoft Word 2016
• Microsoft Excel 2016
• Microsoft PowerPoint 2016
• Microsoft Access 2016
• Microsoft Outlook 2016
• Microsoft Bir Not 2016
• Microsoft Yayıncı 2016
• Microsoft Lync / Skype Kurumsal

Sistem gereksinimleri:

BİLEŞEN GEREKSİNİMİ
Bilgisayar ve işlemci 1 gigahertz (Ghz) ​​veya daha hızlı, SSE2 ile x86 veya x64 bit işlemci
Bellek 1 GB RAM (32 bit); 2 GB RAM (64 bit)
Hard disk 3.0 GB boş disk alanı
Görüntüle 1024 x 768 1024 x 768 ekran çözünürlüğü
Grafik Grafik donanım ivmesi, DirectX 10 grafik kartı gerektirir.
İşletim sistemi

Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 Hizmet Paketi 1, Windows Server 2016, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012 veya Windows Server 2008 R2

En iyi deneyim için, herhangi bir işletim sisteminin en son sürümünü kullanın.

Tarayıcı Internet Explorer'ın geçerli veya hemen önceki sürümü; Microsoft Edge, Safari, Chrome veya Firefox’un geçerli sürümü.
Çoklu dokunuş Herhangi bir çoklu dokunma işlevini kullanmak için dokunma özellikli bir cihaz gerekir. Ancak, tüm özellikler ve işlevler bir klavye, fare veya başka bir standart veya erişilebilir giriş aygıtı kullanılarak her zaman kullanılabilir. Yeni dokunmatik özelliklerin Windows 8 veya daha yeni sürümlerle kullanım için optimize edildiğini unutmayın.
.NET sürümü .NET 3.5 gerekli. Bazı özellikler, yüklü olması için .NET 4.0, 4.5 veya 4.6 CLR gerektirebilir.
Diğer

İnternet işlevselliği bir İnternet bağlantısı gerektirir. Ücretler geçerli olabilir.


Herhangi bir çoklu dokunma işlevini kullanmak için dokunma özellikli bir cihaz gerekir. Ancak, tüm özellikler ve işlevler bir klavye, fare veya başka bir standart veya erişilebilir giriş aygıtı kullanılarak her zaman kullanılabilir. Dokunma özelliklerinin Windows 8, Windows 8.1 veya Windows 10 ile kullanım için optimize edildiğini unutmayın.


Ürün işlevselliği ve grafikler, sistem yapılandırmanıza bağlı olarak değişebilir. Bazı özellikler ek veya gelişmiş donanım veya sunucu bağlantısı gerektirebilir.

Ek Sistem Gereksinimleri:
İnternet işlevselliği bir İnternet bağlantısı gerektirir.
Microsoft hesabı gerekli.

Office 365 Ana Sayfa

Office 365 Kişisel

Mac için Office Ev ve Öğrenci 2016

Mac için Office Ev ve İş 2016

tesisat

5 PC veya Mac, 5 tablet, 5 telefon

1 PC veya Mac, 1 tablet, 1 telefon

Sadece 1 Mac

Sadece 1 Mac

Çekirdek Office uygulamaları: Word, Excel, PowerPoint, OneNote

E-posta, takvimler ve görevler: Outlook

Masaüstü yayıncılığı ve veritabanları: Yayımcı, Erişim (Yalnızca PC)

Kolay akıllı telefon erişimi: Anında Word, Excel ve PowerPoint belgelerini görüntüleyin ve düzenleyin

Skype: Her ay 60 dakika içerisinde 60'dan fazla ülkedeki telefonlara 60 dakika Skype çağrısı

5 kullanıcı için kullanıcı başına

1 kullanıcı için

1 TB OneDrive bulut depolama alanı: Neredeyse her yerde kolay erişim ve paylaşım için belgeleri kaydedin

5 kullanıcı için kullanıcı başına

1 kullanıcı için

Kolay abonelik (Yenileme gerekli)

1 yıl

1 yıl

Her zaman güncel: Her zaman en son Office uygulamalarına sahip olun

İletişim bilgileri
Sales Manager