Online İndir MS Office 2016 Profesyonel Anahtar Orijinal Perakende Kutusu PKC

Temel bilgi
Menşe yeri: Singapur'da yapıldı
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft Certified
Model numarası: Office 2016 pro
Min sipariş miktarı: 5 Adet
Fiyat: Negitiable
Ambalaj bilgileri: Fabrika Sealed Perakende kutu / OEM
Teslim süresi: 1-3 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram,
Yetenek temini: 1000 adet / hafta
Ekran çözünürlüğü: 1280 x 800 dil: İngilizce (İsteğe bağlı)
İşlemci: 1 GHz Etkinleştirme: Online
RAM: 2GB Disk alanı: 3GB Mevcut
Vurgulamak:

microsoft office 2016 ürün anahtarı tam sürüm

,

ms office professional plus 2016 ürün anahtarı

Online İndir ms office 2016 profesyonel anahtar Orijinal Perakende Kutusu PKC

Featurea ve Hizmetler

Belgelerinize neredeyse her yerden erişin

Belgenizi OneDrive'a kaydetmek, bunları birden fazla cihazda kolayca kabul etmenize ve düzenlemenize izin verir.

hemen hemen her yerde. Belgelerinizi otomatik olarak OneDrive'a kaydetmek için Office'e giriş yapın.

Office Online'ı Keşfedin

Office Online, OneDrive'da depolanan belgelerinize desteklenen bir tarayıcıya sahip herhangi bir cihazdan erişmenizi ve düzenlemenizi sağlar. Başkalarıyla çalışırken, Office olmasa bile belgeleri paylaşabilir ve başkalarının düzenlemelerine izin verebilirsiniz. Desteklenen tarayıcı ziyareti www.office.com/information.

Gereksinimler

Gerekli İşlemci

1 gigahertz (Ghz) ​​veya daha hızlı, SSE2 ile x86 veya x64 bit işlemci

Gerekli İşletim Sistemi

Windows 7 veya üzeri, Windows 10 Server, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2008 R2 veya Windows Server 2012

Gerekli hafıza

1 GB RAM (32 bit); 2 GB RAM (64 bit)

Gerekli Sabit Disk Alanı

3.0 GB boş disk alanı

Gerekli ekran

1024 x 768 çözünürlük

Grafik

Grafik donanım ivmesi, DirectX 10 grafik kartı gerektirir.

Çoklu dokunuş

Herhangi bir çoklu dokunma işlevini kullanmak için dokunma özellikli bir cihaz gerekir. Ancak, tüm özellikler ve işlevler bir klavye, fare veya başka bir standart veya erişilebilir giriş aygıtı kullanılarak her zaman kullanılabilir. Yeni dokunma özelliklerinin Windows 8 veya daha yenisiyle kullanım için optimize edildiğini unutmayın.

Ek Sistem Gereksinimleri

İnternet işlevselliği bir İnternet bağlantısı gerektirir.

Microsoft hesabı gerekli.

Diğer ihtiyaçlar:

Herhangi bir çoklu dokunma işlevini kullanmak için dokunma özellikli bir cihaz gerekir. Ancak, tüm özellikler ve işlevler bir klavye, fare veya başka bir standart veya erişilebilir giriş aygıtı kullanılarak her zaman kullanılabilir. Yeni dokunma özelliklerinin Windows 8 veya daha yenisiyle kullanım için optimize edildiğini unutmayın.
İnternet işlevselliği bir İnternet bağlantısı gerektirir.
Microsoft hesabı gerekli.

İnternet erişimi ofis için gerekli midir?

En son Office paketlerinin tümünü ve tüm Office 365 abonelik planlarını yüklemek ve etkinleştirmek için Internet erişimi gerekir. Office 365 planlarında, abonelik hesabınızı yönetmek için, örneğin Office'i başka bilgisayarlara yüklemek veya faturalandırma seçeneklerini değiştirmek için Internet erişimi de gerekir. OneDrive masaüstü uygulamasını yüklemediğiniz sürece, OneDrive'da depolanan belgelere erişmek için İnternet erişimi de gerekir. Ayrıca, Office sürümünüzü güncel tutmak ve otomatik yükseltmelerden yararlanmak için İnternet'e düzenli olarak bağlanmanız gerekir. En az 31 günde bir İnternete bağlanmazsanız, uygulamalarınız sınırlı işlevsellik moduna girer, bu da belgelerinizi görüntüleyebileceğiniz veya yazdırabileceğiniz, ancak belgeleri düzenleyemediğiniz veya yenilerini oluşturamadığınız anlamına gelir. Office uygulamalarınızı yeniden etkinleştirmek için, İnternet'e yeniden bağlanmanız yeterlidir.


Uygulamalar bilgisayarınıza tam olarak yüklendiğinden, Word, Excel ve PowerPoint gibi Office uygulamalarını kullanmak için Internet'e bağlı olmanız gerekmez.

Windows işletim sistemleri desteklenir:

Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Başlangıç, Windows 7 Başlangıç ​​x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Kurumsal x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Kurumsal, Windows 8.1 Kurumsal x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64bit

Office Professional 2016, zaman kazandıran özellikler, yeni bir modern görünüm ve yerleşik işbirliği araçlarıyla profesyonel görünümlü belgeler oluşturmanıza, sunmanıza, iletmenize ve yayınlamanıza yardımcı olur. Çalışmanızı OneDrive'da bulutta saklayın ve istediğiniz yerden erişin. Office Professional 2016 yeni bir arayüzle geliyor ve iki yeni tema sunuyor.

İletişim bilgileri
Sales Manager