Bizimle iletişim kur
Jessica

Flyer Trading Co., Limited

İşi geliştirelim ve birlikte para kazanalım!

  • Flyer Trading Co., Limited
  • Flyer Trading Co., Limited
Ana Pazar: Dünya çapında
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, İhracatçı
Markalar OEM No. Çalışanları
Yıllık satış 2000000-300000 Yıl kurulan 2011
İhracat p.c 90% - 100%
Giriş

Flyer Trading Co., Limited, üstün Microsoft Software sağlayan lider bir Toptan satış şirketidir. Bu alanda uzun yıllar deneyimlidir. Şimdiye kadar, pencerelerin, ofislerin ve pencerelerin her türlü sürümünü sunabiliriz. Güçlü bir güce sahibiz. Size tedarik ve tüm ürün anahtarları% 100 çevrimiçi aktivasyon söz veriyorum.

Müşterilerimiz Fransa, İtalya, Kore, ABD ve benzeri gibi dünyanın her yerindendir.

Mükemmel kalitemiz ve iyi satış sonrası servisimiz için bu alanda yüksek bir itibara sahibiz.

Çin'de Shenzhen fabrikalarımız var. Verimli üretim bize daha hızlı mal teslim etmemizi sağlar. Bu arada, fabrikamız da sizin için ürünleri özelleştirebilir. Ürün için diğer dilleri özelleştirmek zorunda kalırsanız, lütfen bana bildirmekten çekinmeyin!

Odaklı, sağlam ve yenilikçi yaklaşımımız, ekip üyelerimizin birikimli deneyimlerinden kaynaklanmaktadır ve güçlü iş sunumu yetenekleriyle birleştirilmiş pratik iş deneyimlerinin bir sonucu olarak, Müşterinin iş gereksinimlerini kavrayabilir, vizyon doğrultusunda stratejiler önerebiliriz İş dünyasının en üst düzey teknolojilerini kullanarak yüksek kaliteli ölçeklenebilir iş çözümleri oluşturarak veya uygulayarak iş planını uygular.

Hedefimiz; müşterilerimizin beklentilerini değer, kalite ve eksiksiz müşteri memnuniyeti olarak aşmaktır.

Geçmiş
Flyer Trading Co., Limited, 2011'den bu yana, müşterilerimizin işlerini hızlı bir şekilde yönetmelerine ve geliştirmelerine yardımcı olmak için en kaliteli ürünleri ve hizmet çözümlerini sunma konusunda kararlıdır . Amacımız, müşterilerimizin rekabetçi fiyatlarla en kaliteli ürünleri sunarak işlerini yeniden tanımlamanın yeni yollarını bulmalarına yardımcı olmaktır. Yazılım ve Akıllı Donanım araştırma, geliştirme ve satışını tüm dünyada yapan Sınırlı Ticaret A.Ş. dürüstlüğü için dünyada çok iyi bir üne sahiptir.

Hizmet
Yazılım yelpazesi: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows Sunucu, Office 2013, Office 2016, vb.

Yazılım OEM: Yazılım Dilini Özelleştirme, COA Etiketini Özelleştirme, Orijinal yeri özelleştirme, Sistem Projesi, vb.

Ekibimiz
Farklı yeteneklere sahip profesyonellerden oluşan ekibimiz sürekli olarak kendilerini öğrenme ve gelişmeye zorlar, böylece başarıya giden her yeni mücadeleyi yenmenize yardımcı olabiliriz. Personelimizdeki her kişi, size mümkün olan en iyi müşteri hizmetini ve en kaliteli ürünleri sunmayı taahhüt eder. Bu taahhüt yaptığımız her şeye yansır.