Orijinal Windows 7 Professional Ürün Anahtarı, Windows 7 Ultimate 64 Bit Ürün Anahtarı

Temel bilgi
Menşe yeri: İrlanda
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft Certified
Model numarası: pencere eşiği 7 ürün anahtar
Min sipariş miktarı: 10 BİRİM
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Ullanılabilir
Teslim süresi: 48 saat içinde
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram,
Yetenek temini: 10000 adet / hafta
Sürüm: , Windows 7 Pro Bellek: 1 gb
HDD boş alanı: 16 GB boş disk alanı Optik sürücü: DVD-ROM sürücüsü
SATA AHCI Desteği: AHCI (SATA) ödeme: Çeşitli yollar
Vurgulamak:

Windows 7 nihai 64 bit ürün anahtarı

,

Windows 7 profesyonel aktivasyon anahtarı

Orijinal Windows 7 profesyonel 64 bit ürün anahtarı İyi Etkinleştirme Durumunda


Ürün Açıklaması:

Windows 7, Temmuz 2009'da Microsoft tarafından piyasaya sürülen bir işletim sistemidir. Kararlı sürüm ve ilk hizmet paketi, 2011 yılının Şubat ayında bir yıldan daha fazlaydı. 2012. Windows 7 yakın zamanda pazar payında Windows XP'yi aşmayı başardı ve 2012 itibariyle pazarın yüzde 44'ünden fazlasını elinde tuttu.

Windows 7'nin genel olarak Microsoft tarafından yayımlanan mevcut en iyi işletim sistemi olduğu kabul edilir. Windows 8 ve Windows Vista, sistemdeki büyük değişikliklerle ilgili büyük bir tartışma ile karşılandı. Özellikle Windows 8, Metro olarak adlandırılan korkunç bir kullanıcı arayüzü tarafından engellenen iyi bir sistem olarak kabul edilir.

Windows 7, XP ve Vista'ya göre yazılım güvenliği ve performansı konusunda büyük geliştirmeler yaptı. Windows 7 ayrıca, Linux gibi diğer işletim sistemlerinin gerektirdiği kasnaklara atlamaksızın neredeyse 32 bit programları sorunsuzca çalıştırabilen esnek bir 64 bit sistemi de destekler. Genellikle, müşterilerin yeni bir Windows işletim sistemine geçmeden önce en az bir servis paketi piyasaya sürülmesini beklemesi önerilir. Bu paketler programlama düzeltmeleridir

Windows 7 İşlemciler

Windows 7, o sırada işlemcilerdeki en son yeniliği temsil eden 64 bit işlemcilerle birlikte, 32 ve 64 bit işlemciler olmak üzere iki sürümde gelir. Aşağıdaki bölüm her iki işlemci türünü de ayrıntılandırıyor.

32 bit: Intel Corporation tarafından düzenlendi ve hem Intel hem de AMD tarafından üretildi. 32-bit işlemci, 64-bit işlemcilerin bilgisayar gücünün ön saflarında yer aldığı 2011 yılına kadar en yaygın işlemci tipiydi.


64-bit: IA-32'yi takip eden işlemcilerde bir sonraki adım. 64 bit işlemci, 32 bit işlemciden daha fazla miktarda sanal ve fiziksel belleği destekleyebilir. Başlangıçta AMD tarafından oluşturulan işlemci AMD, Intel ve diğerleri tarafından üretildi.

Windows 7 Home Premium'a yükseltirseniz. Windows 7 Home Premium, bir ev ağı oluşturmayı ve en sevdiğiniz fotoğraf, video ve müzikleri paylaşmayı kolaylaştırır. TV izleyebilir, duraklatabilir, geri sarabilir ve kaydedebilirsiniz (bir yayın TV alıcısı gerekli olabilir). Windows 7 Home Premium ile en iyi eğlence deneyimini yaşayın. Bilgisayarınızı çalışmak için mi kullanıyorsunuz, Windows XP programlarını çalıştırıyor musunuz veya daha fazla güvenlik mi istiyorsunuz? Windows 7 Professional'ı düşünün.

Donanım Gereksinimleri:

Windows 7, bilgisayara yükleme yapmak için bazı temel gereksinimlere sahiptir. Aşağıdaki tabloda çeşitli donanım gereksinimleri listelenmiştir.

Mimari

32 bit

64 bit

İşlemci

1 GHz IA-32 işlemci

1 GHz x86-64 işlemci

Hafıza (Ram)

1 GB

2 GB

Grafik kartı

WDDM sürücü model 1.0 ile DirectX 9 grafik işlemcisi

WDDM sürücü model 1.0 ile DirectX 9 grafik işlemcisi

HDD boş alanı

16 GB boş disk alanı

20 GB boş disk alanı

Optik sürücü

DVD-ROM sürücüsü

DVD-ROM sürücüsü

SATA AHCI Desteği

AHCI (SATA)

AHCI (SATA)

Windows 7'yi kurarken, kullanıcıların BIOS'u AHCI (SATA) sabit sürücülerini taklit edecek şekilde ayarladığından emin olmaları gerekir. Herhangi bir AHCI veya RAID sürücüsü yüklenmeden önce bu ayar değiştirilmelidir.

Fiziksel Bellek Sınırları

Fiziksel bellek, bilgisayarın veri depolayabildiği gerçek bellek alanıdır. Bu genellikle bellek yongaları şeklinde gelir ve DRAM modülleri olarak adlandırılır. Aşağıdaki tablo hem 32 hem de 64 bit işlemciler için fiziksel bellek sınırlarını kapsar.

versiyon

32-bit Windows'da limit

64-bit Windows'da limit

Windows 7 Ultimate 4 CİGABAYT 192 GB
Windows 7 Kurumsal 4 CİGABAYT 192 GB
Windows 7 Professional 4 CİGABAYT 192 GB
Windows 7 Home Premium 4 CİGABAYT 16 GB
Windows 7 Home Basic 4 CİGABAYT 8 GB
Windows 7 Starter 2 GB N / A

İletişim bilgileri
Sales Manager