3.0 USB Microsoft Office Professional 2016 Ürün Anahtarı / Yazılım Perakende Kutusu

Temel bilgi
Menşe yeri: ABD / diğerleri
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft Certified
Model numarası: ofis 2016 pro artı
Min sipariş miktarı: 5 Adet
Fiyat: Negitiable
Ambalaj bilgileri: Fabrika Sealed Perakende kutu / OEM
Teslim süresi: 1-3 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram,
Yetenek temini: 1000 adet / hafta
Medya: 3.0 USB coa: % 100 aktivasyonu çevrimiçi
Türü: ofis 2016 pro artı dil: İngilizce
Koşul: Yeni Platform: Windows
Vurgulamak:

microsoft office 2016 ürün anahtarı tam sürüm

,

microsoft office 2016 lisans anahtarı

Orijinal ürün anahtar ofisi 2016 profesyonel artı USB Ile Yazılım Retailbox


Açıklama:

Microsoft'un verimlilik paketinin 2016 sürümü, daha kolay işbirliği ve paylaşım için özellikler içerir. Excel'in gücü artıyor, Outlook günlük işleri kolaylaştırıyor ve çoğu uygulama ihtiyacınız olan komutu bulmanıza yardımcı oluyor.

Microsoft Office'in en son sürümü birçok yeni verimlilik, işbirliği ve veri analizi özelliği içerir. İşte en yeni özelliklerden sadece birkaçı.

"Söyleyin" ile Daha Hızlı Çalışın

Çoğu uygulamadaki Bana Göster kutusu, bir şeyi nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız bile önemli görevleri gerçekleştirmenize yardımcı olur. Yardım'ı kullanmaktan veya sadece alay etmek yerine, bu kutuya ne yapmak istediğinizi yazabilirsiniz. Office, görevinizi tamamlamak için kullanabileceğiniz komutların bir listesini gösterir. Belgenizde bir şey seçtiyseniz, o nesneye özgü komutları görürsünüz.

Insights ile Hızlı Yanıtlar Alın

Insights, Word, Outlook, Excel ve PowerPoint içinden bilgileri aramanıza olanak sağlar. Bir sözcüğü veya ifadeyi sağ tıklayın ve Akıllı Arama'yı seçin. Microsoft’un Bing arama motoru, tanımları, resimleri, Wikipedia makalelerini ve diğer ilgili bilgileri göstermek için seçtiğiniz ve seçilen metnin yanında bulunanları kullanır. Bu, doğrudan bir web tarayıcısında değil, Office'te görünür. Insights'a, Görüntüle sekmesi ve Bana Göster sekmesinden de erişebilirsiniz.

Outlook'ta İşbirliği Yapın ve Karar Verin

Outlook, daha verimli çalışmanıza, daha kolay çalışmanıza ve e-postayla aşırı yüklemeyi yönetmenize yardımcı olacak bir dizi yeni özelliğe sahiptir.

1. Diğer Office uygulamalarıyla hızlı entegrasyon. Bir Office belgesini göndermek üzere olduğunuz e-postaya eklediğinizde, Outlook size en son çalıştığınız dosyaların bir listesini gösterir. Artık meslektaşlarınıza e-postayla göndermek istediğiniz son elektronik tablo veya belge için klasörler arasında dolaşmaya gerek yok. OneDrive, OneDrive İş veya SharePoint'te üzerinde çalıştığınız bir dosyaysa, dosyanın simgesinin üzerinde küçük bir bulut vardır.
2. Çalışma grupları ile işbirliği. Outlook'u Exchange Server ile kullanıyorsanız, güçlü dağıtım listeleri gibi çalışma gruplarını ayarlayabilirsiniz. Bir çalışma grubunun üyeleri konuşmaları, takvimleri ve dosyaları paylaşabilir. Mesajları kendi gelen kutularında mı yoksa bir grup gelen kutusunda mı aldıklarını seçebilirsiniz.
3. Dağınıklığı temizlemek. Bazı insanların gelen kutuları çok karışık oluyor - belki tanıdığınız biri? Bu nedenle, Outlook'u Exchange Server ile kullanıyorsanız, Outlook'un Clutter adlı yeni bir özelliği vardır. Düşük öncelikli mesajları Clutter adlı bir klasöre taşır. Hangi mesajların bu klasöre gideceğini veya gitmeyeceğini tanımlayabilirsiniz. Bundan da öte, Clutter geçmişte göz ardı ettiğiniz şeye bakar ve yeni, benzer mesajları gelen kutunuzdan taşır;

Excel'de Yeni Analiz ve Tahmin Özellikleri

Excel 2016'da biraz daha güçlü hale geldi. Yeni özellikler

1. Neredeyse her yerden veri çekerek. Power Query adlı eski bir eklenti şimdi Excel'de yerleşik olarak bulunuyor. Power Query, web siteleri ve SQL, Azure, Access ve diğer veritabanları dahil olmak üzere analiz için çeşitli kaynaklardan veri alabilir.


2. Diğer grafik seçenekleri. Excel ayrıca altı yeni grafik türüne sahiptir.

- Kutu ve bıyık çizelgeleri en çok istatistiksel analizde kullanılır.
-Histogramlar frekans verilerini sütunlarda gösterir.
-Pareto çizelgeleri bir veri setindeki en büyük faktörleri vurgulamaktadır.
-Sunburst çizelgeleri, eşmerkezli halkalarda temsil edilen bir hiyerarşi seviyesini gösterir.
-Harita çizelgeleri bir hiyerarşi içindeki oranları karşılaştırır.
-Waterfall çizelgeleri, değerler toplandıkça veya çıkarıldıkça çalışan bir toplamı gösterir.

3. Geleceği tahmin etmek. Yeni zaman serisi tahmin fonksiyonları gelecekteki değerleri geçmiş verilerden tahmin edebilir. Ne kadar fazla veri olursa, tahmin o kadar iyidir.

Word'de Gerçek Zamanlı Ortak Yazarlık

Birkaç kişi OneDrive İş'te depolanan bir Word belgesi üzerinde çalışıyorsa, gerçek zamanlı ortak yazarlık birden fazla kullanıcının aynı anda işbirliği yapmasına, düzenlemesine ve güncellemesine olanak tanır. Herkes başkalarının ne yaptığını görebilir. Değişiklikleri yapıldıkları gibi görebilirler ve hatta imleçlerin bulunduğu yere bile bakabilirler.

Paylaşımı Kolaylaştırıldı

Word, Excel ve PowerPoint artık pencerenin sağ üst köşesinde Paylaş düğmelerine sahip. Bir Paylaş düğmesini tıkladığınızda, dosyanızı OneDrive gibi çevrimiçi bir konuma kaydetmeniz istenir. Ardından, pencerenizin sağ tarafındaki bir panelde, dosyayı paylaşmak istediğiniz kişilerin e-posta adreslerini girebilir veya adres defterinizden adresleri seçebilirsiniz. Dosyayı düzenleyip düzenleyemeyeceklerini veya yalnızca görüntüleyebileceklerini seçebilirsiniz.

Office 365 planları ve Office 2016 paketleri arasındaki fark nedir?

Office 365 planları, tüm Office uygulamaları paketinin yanı sıra, evde kullanım için OneDrive ve Skype dakikalarıyla ekstra bulut depolaması dahil, Internet üzerinden etkinleştirilen diğer hizmetleri içerir. Office 365 ile PC'lerde, Mac'lerde, tabletlerde (Windows, iPad ve Android dahil) ve akıllı telefonlarda tam yüklü Office deneyimini yaşarsınız. Office 365 planları aylık veya yıllık abonelik olarak kullanılabilir. Office 365 ile, yükseltmeler her zaman aboneliğinize dahil edilir.

Office Ev ve Öğrenci ve Ev ve İş dahil olmak üzere Office 2016 paketlerinde Word, Excel, PowerPoint ve OneNote; tek bir PC veya Mac'te kullanmak üzere tek seferlik satın alınabilir. Uygulamalar otomatik olarak güncellenmez; En yeni sürümü edinmek için, yeni sürüm kullanıma sunulduğunda Office'i tekrar satın almanız gerekir.

S & C:


S: Office Home ve Student 2016, Office Home & Business 2016 ve Office Professional 2016 arasındaki fark nedir?

A: Tüm Office 2016 paketlerinde Word, Excel, PowerPoint ve OneNote bulunur. Office Home & Business 2016'da Outlook da var. Office Professional 2016'da Outlook, Yayıncı ve Erişim bulunur. Her süit 1 PC'ye kurulabilir.

S: Mac için Office Home ve Student 2016 ile Mac için Office Home & Business 2016 arasındaki fark nedir?

C: Mac için Office 2016'nın her ikisi de Word, Excel, PowerPoint ve OneNote ile birlikte gelir. Mac için Office Home & Business 2016'da Outlook da var. Her süit 1 Mac'e yüklenebilir.

S: Office Ev ve Öğrenci, Office Ev ve İş veya Office Professional 2016'yı kaç cihaza yükleyebilirim?

A: Office Ev ve Öğrenci 2016, Office Ev ve İş 2016 ve Office Profesyonel 2016'yı 1 Windows PC'ye yükleyebilirsiniz. Mac için Office Home ve Student 2016'yı ve Mac için Office Home & Business 2016'yı 1 Mac'te yükleyebilirsiniz.

Microsoft Office Professional Plus 2016 Kapsar:

• Microsoft Word 2016
• Microsoft Excel 2016
• Microsoft PowerPoint 2016
• Microsoft Access 2016
• Microsoft Outlook 2016
• Microsoft Bir Not 2016
• Microsoft Yayıncı 2016
• Microsoft Lync / Skype Kurumsal

Sistem gereksinimleri:

BİLEŞEN GEREKSİNİMİ
Bilgisayar ve işlemci 1 gigahertz (Ghz) ​​veya daha hızlı, SSE2 ile x86 veya x64 bit işlemci
Bellek 1 GB RAM (32 bit); 2 GB RAM (64 bit)
Hard disk 3.0 GB boş disk alanı
Görüntüle 1024 x 768 1024 x 768 ekran çözünürlüğü
Grafik Grafik donanım ivmesi, DirectX 10 grafik kartı gerektirir.
İşletim sistemi

Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 Hizmet Paketi 1, Windows Server 2016, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012 veya Windows Server 2008 R2

En iyi deneyim için, herhangi bir işletim sisteminin en son sürümünü kullanın.

Tarayıcı Internet Explorer'ın geçerli veya hemen önceki sürümü; Microsoft Edge, Safari, Chrome veya Firefox’un geçerli sürümü.
Çoklu dokunuş Herhangi bir çoklu dokunma işlevini kullanmak için dokunma özellikli bir cihaz gerekir. Ancak, tüm özellikler ve işlevler bir klavye, fare veya başka bir standart veya erişilebilir giriş aygıtı kullanılarak her zaman kullanılabilir. Yeni dokunmatik özelliklerin Windows 8 veya daha yeni sürümlerle kullanım için optimize edildiğini unutmayın.
.NET sürümü .NET 3.5 gerekli. Bazı özellikler, yüklü olması için .NET 4.0, 4.5 veya 4.6 CLR gerektirebilir.
Diğer

İnternet işlevselliği bir İnternet bağlantısı gerektirir. Ücretler geçerli olabilir.


Herhangi bir çoklu dokunma işlevini kullanmak için dokunma özellikli bir cihaz gerekir. Ancak, tüm özellikler ve işlevler bir klavye, fare veya başka bir standart veya erişilebilir giriş aygıtı kullanılarak her zaman kullanılabilir. Dokunma özelliklerinin Windows 8, Windows 8.1 veya Windows 10 ile kullanım için optimize edildiğini unutmayın.


Ürün işlevselliği ve grafikler, sistem yapılandırmanıza bağlı olarak değişebilir. Bazı özellikler ek veya gelişmiş donanım veya sunucu bağlantısı gerektirebilir.

Ek Sistem Gereksinimleri:
İnternet işlevselliği bir İnternet bağlantısı gerektirir.
Microsoft hesabı gerekli.

Office 365 Ana Sayfa

Office 365 Kişisel

Mac için Office Ev ve Öğrenci 2016

Mac için Office Ev ve İş 2016

tesisat

5 PC veya Mac, 5 tablet, 5 telefon

1 PC veya Mac, 1 tablet, 1 telefon

Sadece 1 Mac

Sadece 1 Mac

Çekirdek Office uygulamaları: Word, Excel, PowerPoint, OneNote

E-posta, takvimler ve görevler: Outlook

Masaüstü yayıncılığı ve veritabanları: Yayımcı, Erişim (Yalnızca PC)

Kolay akıllı telefon erişimi: Anında Word, Excel ve PowerPoint belgelerini görüntüleyin ve düzenleyin

Skype: Her ay 60 dakika içerisinde 60'dan fazla ülkedeki telefonlara 60 dakika Skype çağrısı

5 kullanıcı için kullanıcı başına

1 kullanıcı için

1 TB OneDrive bulut depolama alanı: Neredeyse her yerde kolay erişim ve paylaşım için belgeleri kaydedin

5 kullanıcı için kullanıcı başına

1 kullanıcı için

Kolay abonelik (Yenileme gerekli)

1 yıl

1 yıl

Her zaman güncel: Her zaman en son Office uygulamalarına sahip olun

İletişim bilgileri
Sales Manager