Tam Sürüm Mühürlü Microsoft Windows 10 Pro 64 Bit USB Örnek Destek

Temel bilgi
Menşe yeri: ABD / HongKong / Singapur / irlanda
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft Certified
Model numarası: Windows 10 Pro USB
Min sipariş miktarı: 10 adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Fabrika Sealed Perakende kutu / OEM
Teslim süresi: 1-3 iş günü
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 5000 adet / hafta
Sürüm: Perakende Türü: Windows 10
SEVK İRSALİYESİ: İlk önce DHL Ambalaj bilgileri: Perakende kutusu
Garanti: aktivasyon öğeler için ömür boyu Örnek: Destek
Vurgulamak:

microsoft windows 10 pro 64 bit usb

,

windows 10 64 bit işletim sistemi

microsoft windows 10 pro 64 bit perakende USB 3.0 32/64 Bit Tam Sürüm Mühürlü

Açıklama


Microsoft Windows 10 Pro İşletim Sistemi, sık kullanılan uygulamaları ve önemli verileri gösteren genişletilmiş bir Başlat Menüsünden oluşur ve aynı zamanda sık kullandığınız uygulamaları kolayca erişebilmenizi sağlar. Cortana Dijital Kişisel Asistanı kullanarak, görevleri organize etmek için hatırlatıcılar alabilir ve yardım alabilirsiniz. Microsoft Edge web tarayıcısıyla, makaleleri çevrimiçi okumanın keyfini çıkarabilir ve notları doğrudan web sayfalarına yazıp paylaşabilirsiniz. Bitlocker özelliği sabit disklerdeki ve depolama aygıtlarındaki verileri korur.

Özelliği :

1. Windows 7 Home Premium, Windows 7 Professional, Windows 7 Ultimate, Media Center ile Windows 8 Pro veya Media Center ile Windows 8.1 Pro'nuz varsa ve Windows 10'u yüklerseniz, Windows Media Center kaldırılır. Sınırlı bir süre için (“uygun süre”), Windows'un bu eski sürümlerinden birinden (“nitelikli bir sistem”) Windows 10'a yükseltilen sistemlere, bir DVD oynatma uygulaması (“Windows DVD Player”) yüklenecektir. Not: Windows DVD Oynatıcı hemen yüklenmemiş olabilir; ilk başarılı Windows Update'ten sonra yüklenecek. Windows DVD Oynatıcı, (i) nitelikli sistemler olan ancak uygun sürelerin geciktiği sistemler için Pencere Mağazasından satın alınabilecek; (ii) nitelikli olmayan sistemlerdir; veya (iii) nitelikli sistemlerdi ancak Windows 10 daha sonra temiz bir şekilde kuruluydu (bu durumda, Windows Update daha önce nitelikli bir sistem olduğunu tespit edemiyor).
2. MDM işlevselliği, Windows 10 piyasaya sürüldüğünde Windows 10 Home sürümünde kullanılamaz.
3. Windows 7 masaüstü aygıtları, Windows 10 yüklemesinin bir parçası olarak kaldırılacak.
4. Windows 7'ye önceden yüklenmiş olan Solitaire, Mayın Tarlası ve Kalp Oyunları, Windows 10 yükseltmesinin yüklenmesinin bir parçası olarak kaldırılacak. Microsoft, “Microsoft Solitaire Collection” ve “Microsoft Minesweeper” olarak adlandırdığımız Solitaire ve Mayın Tarlası sürümümüzü yayınladı.
5. Disket sürücünüz varsa, en son sürücüyü Windows Update'ten veya üreticinin web sitesinden indirmeniz gerekir.
6. Sisteminizde Windows Live Essentials kurulu ise, OneDrive uygulaması kaldırılır ve OneDrive'ın gelen kutusu sürümüyle değiştirilir.
OneDrive Windows 10'da yer tutucu dosyaları desteklemiyor. Windows 8.1, OneDrive'da bulunan ancak cihazda yerel olarak bulunmayan dosyalar için yer tutucular gösterdi. Windows 10'da, kullanıcılar OneDrive ayarlarından hangi klasörlerin senkronize edileceğini seçebilirler.
7. Yapış Tablet Modunda 2 uygulama ile sınırlıdır.

Microsoft Windows 10 Ürün Anahtarı Etiketi:

Orijinal OEM anahtarı, NO MSDN anahtarı sunmaya söz veriyoruz.

32bit ve 64bit sürümleri için internet üzerinden% 100 etkinleştirin.

Dil sınırlaması yok.

Sistem gereksinimleri

PC'nizde veya tabletinizde Windows 10'a yükseltmek istiyorsanız, ihtiyacınız olan minimum donanım. Yükseltilebilirliği etkileyen ek faktörler hakkında bilgi edinmek için aşağıda daha fazla bilgi edinin. Ücretsiz yükseltme teklifi 1 hakkında daha fazla bilgi için, lütfen ayrıntılar için Windows 10 Yükseltme sayfasını ziyaret edin.

En son işletim sistemi Windows 7 SP1 veya Windows 8.1 Güncelleştirmesi'nin en son sürümünü çalıştırdığınızdan emin olun.
Hangi sürümü kullandığınızı bilmiyor musunuz? Öğrenmek için buraya tıklayın. En son sürümü indirmeniz mi gerekiyor? Windows 7 SP1 veya Windows 8.1 Güncellemesi için buraya tıklayın.
İşlemci 1 gigahertz (GHz) veya daha hızlı işlemci veya SoC
Veri deposu 32 bit için 1 gigabayt (GB) veya 64 bit için 2 GB
Hard disk alanı 32 bit işletim sistemi için 16 GB 64 bit işletim sistemi için 20 GB
Grafik kartı DirectX 9 veya üstü WDDM 1.0 sürücüsü ile
Görüntüle 800x600

İletişim bilgileri
Sales Manager